Niewidzialna wycieraczka – ranking produktów

Niewidzialna wycieraczka to produkt, który nie tylko ułatwia korzystanie z samochodu, ale przyczynia się również do zwiększenia komfortu podróżowania oraz bezpieczeństwa. Dzięki zwiększonej hydrofobowości szyb, łatwiejsze staje się czyszczenie czy usuwanie większych zanieczyszczeń, śniegu i szronu.

1. Ranking niewidzialnych wycieraczek
2. Niewidzialna wycieraczka – Produkty łatwiejsze w aplikacji
3. Niewidzialna wycieraczka – Produkty zaawansowane

Ranking niewidzialnych wycieraczek

Niewidzialne wycieraczki pozwalają poprawić widoczność w najbardziej ekstremalnych warunkach. Co więcej, chronią oczy przed zmęczeniem od świateł reflektorów nadjeżdżających pojazdów i zabezpieczają szyby przed zarysowaniami.

Przedstawiamy poniższy ranking „niewidzialnych wycieraczek”, który z pewnością ułatwi dokonanie wyboru i wskaże Twojego własnego „niewidzialnego przyjaciela”, który będzie asystentem w czasie bliższych i dalszych podróży.

Aby jak najlepiej dopasować zakup do Twoich potrzeb, podzieliśmy produkty na dwie grupy – jedne są łatwiejsze w aplikacji, drugie z kolei wykorzystują bardziej zaawansowaną technologię. Dowiedz się, jaki produkt wybrać, aby osiągnąć najbardziej pożądane efekty!

Niewidzialna wycieraczka – Produkty łatwiejsze w aplikacji

1. SOFT99 Ultra Glaco

SOFT99 Ultra Glaco niewidzialna wycieraczka

SOFT99 Ultra Glaco

Hydrofobizująca powłoka ochronna SOFT99 Ultra Glaco działa już od 45km/h, a co więcej utrzymuje się nawet do jednego roku! Oznacza to, że możesz jeździć bez używania wycieraczek z prędkością 45km/h oraz większą, a woda będzie spływać z szyby pod wpływem pędu powietrza.

Produktem tym z powodzeniem możesz pokryć nie tylko szyby, ale też lusterka wykonane ze szklanych zwierciadeł. Ta „niewidzialna wycieraczka” odpowiednia jest na każdą porę roku. Latem oszczędzi Ci wielu godzin spędzonych na czyszczeniu szyb z owadów, a zimą nie będzie już konieczne wcześniejsze wstawanie, żeby zdrapać z szyb szron, śnieg, a nawet lód!

2. SCS Nano Titanium Glass Guard

SCS Nano Titanium Glass Guard oparty jest na nanotechnologii. Dzięki mikrołączeniom preparatu z szybą oraz zawartości tytanu, zaaplikowana powłoka ochronna staje się odporna na ścieranie. „Niewidzialną wycieraczkę” można aplikować zarówno na szyby samochodowe, jak i na reflektory szklane. Hydrofobowa i oleofobowa powierzchnia z pewnością poprawią komfort podczas prowadzenia samochodu i dbania o jego estetyczny wygląd.

3. AngelWax H2GO

Na utrudnione warunki pogodowe idealnym kosmetykiem będzie AngelWax H2GO. Poprawia bezpieczeństwo jazdy i widoczność Podczas ulew i śnieżyc. „Niewidzialna wycieraczka” zrzuca wodę już przy prędkości 40km/h i działa także przy wyższych prędkościach. Jest to preparat o silnym działaniu, który jest w pełni bezpieczny dla Twojego pojazdu. Umożliwia szybkie czyszczenie szyb, brudy dzięki niemu nie osadzają się tak silnie, a odszronienie szyb zimą idzie jak z płatka.

Niewidzialna wycieraczka – produkty zaawansowane

1. Gtechniq G1 ClearVision

Gtechniq G1 ClearVision niewidzialna wycieraczka

Gtechniq G1 ClearVision

Gtechniq G1 ClearVision to powłoka ochronna stosowana jest przez zespoły startujące w Rajdowych Mistrzostwach Świata. To produkt dla miłośników motoryzacji i wysokiego komfortu jazdy. Preparat wyrównuje i wypełnia pory w szkle i utrzymuje się od dwudziestu do nawet trzydziestu tysięcy kilometrów.

Nie pozostawia smug ani tłustych plam. Nie ma też złego wpływu na działanie tradycyjnych wycieraczek, które w połączeniu z tym preparatem działają płynnie i nie ścierają „niewidzialnej wycieraczki”. Utrzymanie samochodu w czystości z preparatem Gtechniq G1 ClearVision staje się proste i przyjemne!

2. Gyeon Q2 Trim Kit

Działanie preparatu Gyeon Q2 Trim Kit określane jest gwarancją na minimum rok. Jest to powłoka kwarcowa, która pozwala zabezpieczyć: listwy ozdobne, zderzaki, reflektory, lampy tylne czy atrapy chłodnicy. Konserwuje i poprawia estetykę jednocześnie.

Ten niesamowity produkt zapewnia jednocześnie trwałe zaczernienie wyblaknięć i przejaśnień oraz ochronę hydrofobową i UV. Dzięki ochronie UV, czarne elementy Twojego samochodu nie będą blaknąć, a klosze reflektorów nie zmatowieją.

3. FX PROTECT Rain Shield R-6

Ta niewidzialna wycieraczka FX PROTECT Rain Shield R-6 polepsza optykę szyb. Zapewnia nie tylko hydrofobowość, ale także poprawia widoczność podczas jazdy nocą oraz niweluje oślepiające wiązki światła podczas prowadzenia w deszczu.

Wygładzona za sprawą specyfiku powierzchnia ułatwia pracę wycieraczek i absorbuje znaczne ilości promieni UV. Wszelkie zanieczyszczenia pozostają w powłoce i nie mają kontaktu z szybą. Jego trwałość producent szacuje na okres od 12 do 24 miesięcy.

Każdy kierowca ma swoje wymagania oraz preferencje. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie oraz polepszenie komfortu prowadzenia w trudnych warunkach to rzecz, na której zależy każdemu kierowcy – od początkującego, po profesjonalistę.

Powyższy ranking przedstawia preparaty, które można zaaplikować na każdy samochód, bez względu na jego wiek i wartość. Wszystkie kosmetyki samochodowe posiadają instrukcje obsługi oraz najbardziej niezbędne akcesoria, dzięki czemu aplikacja jest prosta i można dokonać jej samodzielnie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerami telefonów 502-715-709 lub 573-288-725 oraz mailowo sklep@autonablask.pl