Czyszczenie

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Preparaty do czyszczenia tapicerki

Preparaty do czyszczenia tapicerki to specjalistyczne środki, z pomocą których można usunąć zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy z foteli, podłokietników, podsufitki, materiałowych dywaników, boków drzwi itp. Mogą być stosowane do dogłębnego prania, ale też odplamiania czy tylko zmywania powierzchownych zabrudzeń. Dzięki nim ma się pewność, że kabina jest higieniczna, estetycznie się prezentuje oraz przyjemnie pachnie.

W ofercie Auto Na Blask dostępne są różnorodne warianty preparatów do czyszczenia tapicerki. Wyselekcjonowaliśmy produkty w kilku przedziałach cenowych, od znanych, cenionych marek. Są to środki stosowane przez doświadczonych detailierów, hobbystów, ale też amatorów. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie – w razie potrzeby chętnie służymy radą.

Idealny preparat do czyszczenia tapicerki powinien być skuteczny, a zarazem całkowicie bezpieczny dla tkanin. Przy tym dobrze, by był też prosty w użyciu. Najlepsze środki posiadają również dodatkowe właściwości, ponieważ zawierają np. składniki o działaniu antystatycznym czy dezynfekującym. W naszym asortymencie uwzględniliśmy wiele różnych, użytecznych produktów.

Środki do prania tapicerki w samochodzie

Środki do prania tapicerki w samochodzie zwykle mają formę koncentratu do rozrabiania z wodą (proszek lub płyn). W zależności od produktu można je stosować do czyszczenia ręcznego albo podczas korzystania ze specjalnego urządzenia, np. pistoletu piorącego lub odkurzacza pianowego / ekstrakcyjnego.

Detergenty i substancje powierzchniowo czynne w środkach do prania tapicerki w samochodzie szybko rozpuszczają zabrudzenia, takie jak np. pot, tłuste plamy, błoto, krew, smar czy inne osady chemiczne lub organiczne. Dzięki nim można szybciej i łatwiej je usunąć. Warto stosować preparat do czyszczenia tapicerek wysokiej jakości, ponieważ skracając czas prania tkanin zmniejsza się ryzyko ich uszkodzenia oraz wydłuża się ich żywotność.

Kompletując asortyment uwzględniliśmy nie tylko środki do prania tapicerki, ale też specjalne preparaty ułatwiające ten proces, takie jak np. pre-spray’e czy boostery, które sprawdzą się nawet w przypadku bardzo zaniedbanych tkanin. Dodatkowo udostępniamy także świetne płyny do płukania oraz odplamiacze, w tym także do usuwania pleśni. Kupując preparat do prania tapicerki przy okazji można u nas dobrać potrzebne akcesoria (np. ściereczki z mikrofibry czy szczotki) oraz urządzenia (np. pistolety piorące).

Kosmetyki do czyszczenia tapicerki samochodowej

Kosmetyki do czyszczenia tapicerki samochodowej to podstawowy element wyposażenia myjni, studia detailingowego, a także prywatnego garażu. Jako profesjonalny sklep z artykułami do pielęgnacji pojazdów zaopatrujemy profesjonalistów z branży, ale też Klientów indywidualnych. W naszym zróżnicowanym zbiorze kosmetyków do czyszczenia tapicerki samochodowej posiadamy produkty dostosowane do różnych potrzeb, w tym np. środki w dużych pojemnikach (o pojemności nawet do 25 l!) albo poręczne specyfiki w sprayu, bez spłukiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, by wybrać idealny preparat do czyszczenia tapicerki samochodowej. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami. Zadbaj o czystość w kabinie swojego auta, tak by każda jazda była wyłącznie przyjemnością!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.