Neutralizatory zapachów

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Neutralizatory zapachów

Samochody są wykorzystywane w różny sposób. Jedni używają ich częściej, inni rzadziej. Czasem służą jako pojazdy do bardzo dalekich podróży, a w niektórych przypadkach – jedynie jako środek transportu na krótkie dystanse. Prędzej czy później, każdy stanie w obliczu sytuacji, gdy we wnętrzu auta pojawi się nieprzyjemny swąd. Do jego usuwania stosuje się specjalistyczne neutralizatory zapachów.

Niepożądane wonie mogą pochodzić z zewnątrz lub po prostu pojawić się jako następstwo częstego użytkowania samochodu:
• Smog i spaliny potrafią bardzo zepsuć atmosferę w kabinie i zmniejszają komfort z jazdy;
• Nałogowi palacze z pewnością często słyszą zażalenia od swoich pasażerów i bliskich;
• Właściciele zwierząt mogą od czasu do czasu zmagać się z charakterystycznym odorem mokrego futra;
• W upalne lato, tapicerka może przesiąknąć także potem.

Przykłady można mnożyć, a we wszystkich tych przypadkach zwykłe odświeżacze będą nieskuteczne. Najlepiej jest więc stosować neutralizatory zapachów. Dostępne w ofercie Auto Na Blask specyfiki pozwolą Ci uzyskać przyjemną woń w kabinie, bez konieczności gruntownego prania i czyszczenia całego wnętrza.

Neutralizator zapachów w samochodzie

Nieprzyjemne zapachy z łatwością mogą wkraść się do wnętrza auta. Zwyczajne odświeżacze powietrza sobie z nimi nie poradzą. Niestety nie zawsze ma się czas, by dokładnie wyprać całą tapicerkę. Zdarza się także, że nie jest to nawet wskazane – zbyt częste czyszczenie może w negatywny sposób odbić się na jej stanie.

Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy dobry neutralizator zapachów w samochodzie. W naszej ofercie można znaleźć skuteczne środki tego typu, wprost od najlepszych producentów na rynku. Działają od pierwszego użycia, na długo przywracając komfort jazdy.

Neutralizator zapachów w samochodzie nie maskuje odoru i nieprzyjemnych woni. Nie są więc ponownie wyczuwalne po utlenieniu się ładnego aromatu z produktu, tym samym neutralizatory nie tylko maskują problem, ale też trwale go rozwiązują. Taki środek rozbija cząsteczki brzydkich zapachów, przez co zostają trwale usunięte. To skutecznie i natychmiastowe rozwiązanie.

Nie tylko nieprzyjemne wypadki i sytuacje mogą spowodować swąd we wnętrzu auta. Smog i spaliny, z którymi ma się kontakt na co dzień, przez wiele osób są także wyraźnie wyczuwalne. Neutralizator zapachów w samochodzie powinien więc być obowiązkowym elementem wyposażenia auta każdego, komu zależy na czystości i komforcie codziennej jazdy.

Najlepsze neutralizatory zapachów do auta

Współcześnie można wybierać spośród wielu specyfików do odświeżania powietrza w samochodzie – nie tylko ze względu na zapach, ale także formę i sposób działania. W ofercie Auto Na Blask znajdują się wyselekcjonowane, najlepsze neutralizatory zapachów do auta.

Zdecydowanie najpopularniejsze są ręcznie aplikowane środki – spraye, aerozole i dezodoranty. W momencie pojawienia się nieprzyjemnych doznań węchowych, wystarczy rozpylić je w przestrzeni kabiny. Wybrane produkty można aplikować także bezpośrednio na dywaniki, wykładzinę podłogową czy podsufitkę, by jak najdłużej zachować przyjemny aromat.

Najlepsze neutralizatory zapachów do auta są dostępne w naszej ofercie także w formie płynów do samodzielnego rozcieńczania. Umożliwiają dostosowanie stężenia środka do danej potrzeby. W kryzysowych sytuacjach mogą posłużyć jako płyn do powierzchownego oczyszczenia tapicerki i innych materiałowych powierzchni.

Ciekawym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest specjalna wkładka, którą można ukryć pod fotelem. Zawiera w środku ditlenek chloru, który neutralizuje brzydkie zapachy, a dodatkowo działa antybakteryjnie. Jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt. To dyskretny i skuteczny sposób na długotrwałe zabezpieczenie się przed nieprzyjemnymi zapachami.

Jeśli zależy Ci na tym, by jazda samochodem zawsze była w pełni komfortowa dla Ciebie i Twoich bliskich, neutralizatory zapachów do auta powinny być obowiązkowym elementem podręcznego wyposażenia Twojego pojazdu.

W sklepie Auto Na Blask znajdziesz najlepsze specyfiki na rynku, które w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli potrzebujesz porady, z chęcią doradzimy Ci, które produkty najlepiej sprawdzą się w Twoim samochodzie!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.