Pianownice

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Pianownice

Pianownice to specjalny sprzęt wykorzystujący ciśnienie do spienienia detergentów, a następnie ich nakładania na czyszczone powierzchnie. Na rynku dostępne są modele podłączane do kompresora, a także ręczne, w których ciśnienie powstaje po kilkukrotnym naciśnięciu specjalnego tłoka. Są wykorzystywane nie tylko przez profesjonalistów, ale też amatorów.

Sprzęt pozwala błyskawicznie, a zarazem równomiernie nałożyć detergent na cały pojazd podczas mycia wstępnego. Dzięki niemu da się znacznie skrócić czas czyszczenia auta, przy okazji uzyskując świetne efekty. Stanowią ogromne ułatwienie oraz zwiększają skuteczność mycia, dlatego cieszą się dużym powodzeniem.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka rodzajów pianownic od znanych producentów, takich jak m.in. BenBow, EPOCA, IK Foam czy Marolex. Wyselekcjonowaliśmy modele dostosowane do różnych potrzeb, o pojemności od 2l, aż do 10l. Wszystkie są produktami wysokiej jakości, które doskonale sprawdzają się w praktyce. Są proste w użytku, skuteczne i niezawodne. Wykazują dużą odporność na wilgoć, oddziaływanie chemii czy uszkodzenia mechaniczne. Prawidłowo wykorzystywane i konserwowane mają długą żywotność – wystarczają na setki myć.

Wytwornice piany

Wytwornice piany głównie wykorzystuje się przy wstępnym myciu karoserii, do nakładania piany aktywnej. Z powodzeniem mogą jednak być też stosowane do np. czyszczenia opon. Ponieważ nadają odpowiednią konsystencję detergentom, pozwalają w pełni wykorzystać ich właściwości.

Gęsta piana dłużej utrzymuje się na powierzchni, dokładnie penetrując zabrudzenia. Dzięki temu da się usunąć więcej zanieczyszczeń, tak by mycie zasadnicze było możliwie najłatwiejsze i najbezpieczniejsze. W ten sposób można też ograniczyć zużycie wody i kosmetyków, maksymalnie zwiększając ich wydajność.

Nasz doświadczony zespół tworzą specjaliści oraz pasjonaci, którzy doskonale znają się na detailingu i motoryzacji. Chętnie pomagamy wybrać odpowiednią wytwornicę piany, a także najlepiej dopasowane do niej detergenty. Posiadamy również części wymienne, dodatkowe nakładki itp. Zadbaliśmy o to, byś mógł w jednym miejscu zdobyć wszystko to, czego potrzebujesz.

Pianownice ręczne

Wybrane przez nas pianownice ręczne oraz sprzęt przystosowany do podłączenia do kompresora są dostępne w sprzedaży detalicznej, a także hurtowej. Współpracujemy z wieloma punktami usługowymi z całej Polski. Zaopatrujemy studia detailingowe, myjnie, warsztaty, komisy itp. Szybko realizujemy zamówienia, bezpiecznie pakując sprzęt – dzięki temu mamy pewność, że dotrze pod wskazany adres w nienagannym stanie.

Sprawdź, czy aktualnie dostępna jest jakaś promocja, zniżka czy rabat, który pozwoli Ci kupić pianownicę ręczną lub inne produkty z tej kategorii w niższej cenie. Jeśli chcesz być na bieżąco – zapisz się do newslettera. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Wszystko wyjaśnimy oraz podpowiemy, co wybrać.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pianownic. Usprawnij mycie samochodu stosując profesjonalny sprzęt. Nie trać więcej czasu, sił ani pieniędzy!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com