Odkurzacze

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Odkurzacze

Odkurzacze do samochodu pozwalają zadbać o czystość i prezencję kabiny. Z ich pomocą można szybko usunąć kurz, pył, piasek, okruchy, sierść i inne zabrudzenia z podłogi, a także z tapicerki, podsufitki itp. Przy okazji filtrują powietrze, usuwając wszystkie unoszące się w nim zanieczyszczenia. Specjalne modele pozwalają również wygodnie prać materiałowe elementy.

W ofercie Auto Na Blask dostępny jest szeroki wybór profesjonalnych odkurzaczy dostosowanych do pracy przy samochodzie. Wyselekcjonowaliśmy najlepsze jakościowo sprzęty od znanych producentów, takich jak m.in. Numatic, Flex czy BenBow. Proponujemy pełnoprawne urządzenia, a także specjalne nakładki i adaptery do standardowych odkurzaczy, które pomagają zwiększyć ich funkcjonalność. Postawiliśmy na sprzęt, który ze względu na swoje właściwości jest ceniony przez specjalistów i amatorów – po prostu doskonale sprawdza się w praktyce.

Odkurzacze samochodowe

Odkurzacze samochodowe przede wszystkim wyróżniają się parametrami technicznymi. Zazwyczaj są niewielkie, poręczne i mają długi przewód, co pozwala swobodnie z nich korzystać podczas sprzątania samochodu. Można je bez problemu przenosić dookoła pojazdu, tak by dało się dotrzeć do każdego zakamarka.

Cechą wielu odkurzaczy samochodowych jest też większa moc ssania, która pozwala szybko wydobyć np. bardzo głęboko osadzony kurz w fotelach czy dywanikach. Dużą popularnością cieszą się modele, które posiadają funkcję prania. Taki sprzęt może być wykorzystywany do czyszczenia „na sucho” i „na mokro”, ponieważ posiada specjalny zbiornik na wodę oraz nieczystości.

Każdy odkurzacz samochodowy z naszej oferty jest zaawansowanym technologicznie sprzętem, wykonanym z największą dbałością o szczegóły. Urządzenia są funkcjonalne, a do tego proste w obsłudze, ergonomiczne i wytrzymałe. Doskonale znoszą nawet intensywną eksploatację, dlatego z powodzeniem można wykorzystywać je w profesjonalnych studiach detailingowych, warsztatach, myjniach, komisach itp. Wiele z nich jest też przystosowanych do pracy w domu, biurze itp.

Odkurzacze piorące

Odkurzacze piorące dostępne w naszym sklepie spełniają oczekiwania nie tylko hobbystów, ale też fachowców z branży. Jak najbardziej można wykorzystywać je w celach komercyjnych. Pozwalają dokładnie, a przy tym błyskawicznie i bez wysiłku wyczyścić nawet najbardziej zaniedbaną tapicerkę materiałową. Prawidłowo wykorzystywane są całkowicie bezpiecznie i nie powodują uszkodzenia włókien.

Do odkurzaczy piorących pomagamy dobrać najlepsze środki czyszczące, które również można znaleźć w naszej ofercie. Składając zamówienie wystarczy wszystkie niezbędne produkty. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, ale też hurtową. Od lat zaopatrujemy specjalistów i przedsiębiorców z całej Polski, a nawet z zagranicy. Masz jakieś pytania? Potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z nami, a zespół Auto Na Blask pomoże Ci wybrać najlepszy odkurzacz samochodowy!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com