Mierniki Lakieru

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Miernik lakieru

Miernik lakieru jest urządzeniem, które pozwala sprawdzić grubość karoserii. Jest stosowany do tego, by skontrolować poprawność nałożenia nowej warstwy powłoki lakierniczej. Z tego względu jest zwykle wykorzystywany przez lakierników oraz mechaników.

Cieszy się też powodzeniem wśród osób handlujących pojazdami mechanicznymi. Zdarza się, że nieuczciwy sprzedawca zarzeka się, że jego auto nigdy nie brało udziału w żadnym wypadku i nie było naprawiane. Szybka kontrola pozwala zdemaskować wszelkie kłamstwa.

Z pomocą miernika lakieru można więc nie tylko sprawdzić stan pojazdu, ale też zweryfikować kondycję kupowanego auta. Warto zaopatrzyć się w taki sprzęt, gdy planuje się zakup używanego samochodu.

Nie każdy jest przecież specjalistą motoryzacyjnym i nie zauważy podczas oględzin, że coś może budzić wątpliwości. Samo urządzenie nie jest drogie, a pomoże zapobiec naprawdę sporym wydatkom – może ustrzec nas przed zainwestowaniem w pojazd po przejściach.

Mierniki lakieru

Mierniki lakieru to absolutny „must have” wszelkich warsztatów samochodowych, specjalistów autodetailingu, komisów z używanymi autami oraz handlarzy pojazdami. Coraz częściej można znaleźć je również na wyposażeniu garażu wielu kierowców.

Każdy, kto planuje zakup samochodu z rynku wtórnego i boryka się z podejrzeniami, że pojazd miał wypadkową przeszłość, może sam rozwiać swoje wątpliwości. Miernik lakieru jest jednym z tych elementów, które pozwalają to chociaż częściowo zweryfikować. Nie trzeba płacić za opinię profesjonalisty!

Podczas oględzin warto zdecydować się na wykonanie pomiaru grubości powłoki lakierniczej. Dzięki temu możliwe jest zbadanie, czy dany samochód miał wypadek i czy warstwa lakieru nie była kiedyś zmieniana. Do tego celu warto wybrać jeden z wysokiej jakości mierników lakieru z Auto Na Blask.

W ofercie naszego sklepu detailingowego dostępne są różne typy urządzeń. Wyselekcjonowaliśmy takie modele, by każdy mógł dobrać produkt odpowiedni do swoich oczekiwań. Wszystkie mierniki posiadają parametry umożliwiające wykonanie dokładnego pomiaru grubości lakieru, co pozwala na dokonanie trafnej oceny dotyczącej lakierniczej przeszłości pojazdu.

Miernik samochodowy

Miernik samochodowy może być dostosowany do kontrolowania lakieru na stali, stali ocynkowanej albo aluminium. Posiadamy również model, który radzi sobie z wszystkimi wspomnianymi materiałami. Wybierając urządzenie należy więc kierować się indywidualnym zapotrzebowaniem.

Dzięki temu możliwe będzie zmierzenie grubości warstwy niemetalicznej, m.in lakieru, szpachli, plastiku i innych, na podłożu metalicznym. Mierniki do mierzenia grubości lakieru działają na zasadzie oceniania (pomiaru) odległości urządzenia od powierzchni metalowej. Im wyższej jakości sprzęt się wybierze, tym dokładniejszy wynik można uzyskać.

Wszystkie mierniki, dostępne w naszym sklepie z kosmetykami samochodowymi Auto Na Blask, są bezpieczne dla lakieru. W zależności od wybranego urządzenia, inna będzie specyfikacja i zakres pomiaru, a także budowa sprzętu.

Niektóre modele posiadają ruchomą głowicę, dźwiękową sygnalizację ilości warstw, wbudowaną latarkę, długi kabel sondy czy funkcję zapamiętywania wyniku. Jeśli więc zależy Ci na mierniku samochodowym, który posiada konkretne cechy i udogodnienia, koniecznie zapoznaj się przed zakupem z jego opisem.

Miernik do lakieru

Miernik do lakieru może być bardziej lub mniej zaawansowany. Posiadamy na stanie różne wersje tego sprzętu. Koszt urządzeń nie jest horrendalny, zatem nie ulega wątpliwości, że bardziej opłaca się udać na oględziny auta z własnym miernikiem lakieru, niż korzystać z usług stacji diagnostycznych.

Każdy z mierników posiada 24-miesięczny okres gwarancji, a także płytkę kalibracyjną pokryta folią o grubości 200 μm, dzięki której można upewnić się, że urządzenie działa prawidłowo.

Jeśli masz wątpliwości, na który z mierników do lakieru się zdecydować – skontaktuj się z nami! Wspólnie wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni sprzęt. Co więcej, w naszym sklepie detailingowym Auto Na Blask znajdziesz również inne urządzenia, które pomogą Ci zatroszczyć się o Twój obecny lub nowy pojazd!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.