IPA, Zmywacze

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

IPA / Zmywacze

W kategorii IPA / Zmywacze oferujemy różnorodne środki chemiczne przeznaczone do zmywania zabrudzeń z różnych powierzchni w samochodzie. Większość z nich to płyny na bazie alkoholu izopropylowego, a także specjalne odtłuszczacze i preparaty inspekcyjne. Z ich pomocą można skutecznie, ale bezpiecznie usunąć brud pochodzenia chemicznego i organicznego, m.in. resztki wcześniej aplikowanych kosmetyków (np. wosków, past polerskich), kleje, tłuste plamy, smołę, smar, pył hamulcowy, ptasie odchody, żywicę czy martwe owady.

Dzięki środkom typu IPA i zmywaczom można sprawdzić faktyczny stan karoserii i ocenić efekty zabiegów. Ich stosowanie zaleca się też przy przygotowywaniu samochodu do polerowania albo nakładania powłok ochronnych, wosków czy innych kosmetyków ochronnych. Pomagają też usunąć źle nałożone preparaty. Środki na bazie alkoholu zimą można też sporadycznie wykorzystywać jako zamiennik odmrażacza.

Alkohol izopropylowy

IPA to skrót oznaczający izopropanol, czyli alkohol izopropylowy. Jest bezbarwnym, łatwopalnym płynem o silnym zapachu. Jako organiczny związek chemiczny z grupy alkoholi alifatycznych stanowi najprostszy alkohol drugorzędowy. Stosuje się go jako łagodny rozpuszczalnik o właściwościach czyszczących, odtłuszczających i antyseptycznych. Chociaż jest wyjątkowo skuteczny, prawidłowo użytkowany jest bezpieczny dla tworzyw sztucznych, metali itp.

Środki z alkoholem izopropylowym są wręcz niezbędne nie tylko w studiu detailingowym, myjni czy warsztacie, ale też w każdym garażu. Wykorzystuje się je przy wielu zabiegach, dlatego zawsze warto mieć pod ręką chociaż małą butelkę. Z ich pomocą można też czyścić narzędzia i akcesoria detailingowe, dlatego po prostu zawsze się przydają. Czysta IPA jest niedroga, a ma szerokie zastosowanie, przez co dobrze jest posiadać ją w swoich zbiorach.

Zmywacze i odtłuszczacze do samochodu

Oferujemy różnorodne zmywacze i odtłuszczacze do samochodu od znanych marek, takich jak np. AngelWax, Soft99, Ultracoat, Gyeon, OPTIMUM, Deturner, ADBL czy Gtechniq, a także proste środki typu IPA w wyjątkowo przystępnych cenach. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie idealny produkt – niezależnie od tego, czy jest amatorem, czy profesjonalistą. Do tego zadbaliśmy o to, by nasi Klienci mogli wybierać spośród butelek i opakowań o różnej pojemności – od 250 ml, aż do 5 l.

Prowadzimy sprzedaż zmywaczy i odtłuszczaczy do samochodu w formie detalicznej, a także hurtowej. Zaopatrujemy studia detailingowe, myjnie, warsztaty, komisy oraz inne punkty specjalistyczne z całej Polski. Gwarantujemy najlepszą jakość produktów i obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi pozycjami z kategorii IPA / Zmywacze. W razie pytań chętnie służymy radą. Wybierz skuteczny, a zarazem bezpieczny i wygodny w stosowaniu środek!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.