Futra polerskie

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Futra polerskie

Polerowanie lakieru i elementów metalowych nie jest jedynie ostatnim etapem pielęgnacji nadwozia. To także doskonały sposób na przywrócenie dawnej świetności i blasku sfatygowanemu samochodowi. Systematyczne i dokładne wykonywanie polerki nie tylko pozwala odzyskać głębię koloru i blask, ale także usuwa niewielkie zarysowania i przetarcia.

Specjaliści autodetaligu zalecają polerowanie zarówno przy stosunkowo nowych autach, jak i tych wieloletnich. Dobrze dobrany sprzęt, środek i intensywność dają wymierne, pożądane efekty. Wiele zależy jednak od używanego materiału. Zdecydowanie najlepiej sprawdzają się specjalne futra polerskie, dostępne w ofercie sklepu Auto Na Blask.

Zwyczajne ściereczki, nawet te z mikrofibry, zapewniają jedynie podstawowe oczyszczenie i nabłyszczenie. Jeśli zależy Ci także na usunięciu drobnych niedoskonałości i pełnej renowacji lakieru, koniecznie wybierz futra polerskie. W naszym sklepie znajdziesz produkty najlepszych firm na rynku, w różnych przedziałach cenowych.

Futro polerskie z wełny

Nawet bardzo zaniedbany lakier da się doprowadzić do przyzwoitego stanu. Futro polerskie z wełny wysokiej jakości, pozwala na odzyskanie głębi koloru i pięknego blasku, ponieważ struktura jego włosia działa na powierzchnię o wiele intensywniej, niż materiałowe ściereczki. Dokładnie i równomiernie rozprowadza aplikowany produkt, wzmacniając efekt mikro ścierania faktury lakieru.

W Auto Na Blask sprzedajemy produkty jedynie ze stuprocentową zawartością prawdziwej owczej wełny, bez syntetycznych domieszek. Przez to dają najlepsze efekty, w najkrótszym czasie. Można ich używać ręcznie, ale powinno się je stosować jako nakładka do specjalnych urządzeń.

Ponieważ futro polerskie z wełny działa bardzo intensywnie na powierzchnię, dobrze mieć przynajmniej minimalną wiedzę i doświadczenie w zakresie tego, jak poprawnie wykonywać ten zabieg. Osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z autodetalingiem powinny wybrać delikatniejsze futro polerskie z wełny, z dłuższym i bardziej miękkim włosiem.

Futra polerskie – pady

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć rozwiązania zarówno dla zwolenników ręcznego, jak i maszynowego czyszczenia. Naszym klientom proponujemy produkty w najwygodniejszej formie, czyli w tym przypadku – futra polerskie pady. Są zróżnicowane pod względem wielkości oraz długości i twardości włosia, a także sposobu mocowania.

Oferujemy nakładki od 25 mm do 170 mm średnicy. Każdy znajdzie odpowiedni produkt, uniwersalny lub dedykowany do posiadanej maszyny polerującej. Co więcej, sprzedajemy futra polerskie pady najlepszych firm, ale w różnych przedziałach cenowych – na każą kieszeń.

Naturalna wełna jest montowana na podkładach materiałowych lub wykonanych z gąbki czy pianki. Cała konstrukcja jest bardzo wytrzymała, dlatego nadaje się do wielokrotnego użytku. Futra polerskie pady mocuje się za pomocą silnego rzepu, który można swobodnie zakładać i zdejmować, bez uszczerbku na przyczepności. W naszej ofercie można też znaleźć specjalny przyrząd do czyszczenia futra polerskiego.

Futro do polerowania

W Auto Na Blask zadbaliśmy o to, by każdy z dostępnych produktów w swoim przedziale cenowym, był najlepszej jakości. Staraliśmy się także, by zaproponować możliwie jak najbardziej zróżnicowane typy padów.

Każdy z nich zawiera stuprocentowe, prawdziwe owcze futro do polerowania. By mieć pewność, że w pełni bezpiecznie i dokładnie zadbasz o swój samochód, wybierz sprawdzone produkty renomowanych firm z naszej oferty.

Jeśli zależy Ci na pięknym, zadbanym lakierze, którego wygląd jest wizytówką całego auta, koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w profesjonalne futro do polerowania. Już jeden zabieg może odmienić Twój pojazd nie do poznania! W Auto Na Blask znajdziesz futra polerskie o różnej średnicy, a także długości i twardości włosia. Każdy bez problemu kupi idealny produkt dla siebie.

Jeśli masz dylemat lub po prostu nie wiesz, na co się zdecydować – napisz do nas! Wszystko Ci wyjaśnimy i szczegółowo odpowiemy na pytania odnośnie futer polerskich, jak i innych produktów i autokosmetyków!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com