Filce polerskie

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Filc polerski

Filc polerski jest wykonany ze sprasowanej wełny. Z jego pomocą można usunąć niedoskonałości z elementów wykonanych z metalu, szkła oraz twardych tworzyw sztucznych. Pozwala przywrócić idealną gładkość i blask. Najczęściej wykorzystuje się do go polerowania reflektorów, szyb i nielakierowanych części karoserii. Stosuje się go z agresywnymi pastami, co daje dużą moc cięcia. Z tego względu powinien być używany wyłącznie przez osoby o odpowiednim doświadczeniu.

Oferujemy szeroki wybór filców polerskich przeznaczonych do przystawek samoprzyczepnych oraz szlifierek kątowych (posiadających dysk do mocowania na rzep), o różnej średnicy, grubości, sile cięcia itp. Cały czas uzupełniamy i rozszerzamy nasz asortyment, dlatego zachęcamy do regularnych odwiedzin. W naszym sklepie dostępne są jedynie najlepsze jakościowo produkty od znanych, zaufanych marek. Jeśli zauważyłeś, że czegoś brakuje – skontaktuj się z nami. Postaramy się to dla Ciebie zdobyć.

Filc do polerowania

Filc do polerowania znajduje szerokie zastosowanie w detailingu, ale jedynie w rękach profesjonalisty lub doświadczonego pasjonata. Pozwala usunąć nawet najgłębsze rysy z twardych powierzchni. Ponieważ ma dużą siłę cięcia i o wiele gorszą wentylację niż futra czy gąbki, trzeba być szczególnie ostrożnym podczas pracy. W przeciwnym razie można doprowadzić do przepalenia lub przetarcia podłoża.

Do filcu do polerowania warto od razu dobrać odpowiednie kosmetyki, m.in. środek czyszczący i pastę ze ścierniwem. W naszym sklepie dostępne są najróżniejsze akcesoria oraz preparaty przeznaczone do stosowania przy różnych zabiegach detailingowych. Posiadamy także maszyny kompatybilne z oferowanymi nakładkami. Dzięki temu możesz zdobyć wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu.

Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, nasz zespół zaraz Ci pomoże. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem posiadamy dużą wiedzę i chętnie dzielimy się nią z naszymi Klientami.

Nakładki polerskie z filcu

Wyselekcjonowane przez nas nakładki polerskie z filcu są skuteczne i wytrzymałe. Wykazują długą żywotność nawet przy intensywnej eksploatacji, dlatego doskonale nadają się do użytku komercyjnego. Ponieważ prowadzimy też sprzedaż hurtową, jesteśmy w stanie regularnie zaopatrywać specjalistów z branży. Prowadzisz studio detailingowe, warsztat, serwis blacharsko-lakierniczy albo podobny punkt usługowy? Skontaktuj się z nami, by omówić warunki współpracy.

U nas zawsze możesz liczyć na dobre ceny, dlatego niedrogo zrobisz zapas nakładek polerskich z filcu. Sprawdź, czy któraś z aktualnych promocji obejmuje produkty z tej kategorii. Zapisz się do newslettera, a nie przegapisz żadnej akcji rabatowej ani innej okazji.

Postaw na produkty detailingowe najwyższej jakości, by uzyskać najlepsze efekty. Zobacz nasze filce polerskie, by znaleźć odpowiedni wariant do użytku prywatnego albo do swojego zakładu!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.