Sealanty

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

 

Sealanty

Sealanty (czyli woski syntetyczne) to produkty detailingowe przeznaczone do zabezpieczania oraz pielęgnacji lakieru. Ich regularne stosowanie pozwala dłużej utrzymać karoserię w dobrej kondycji, ponieważ chronią ją przed zarysowaniami, odbarwieniami, zmatowieniami itp. Dzięki właściwościom hydrofobowym skutecznie odpychają brud, zapobiegając jego przywieraniu, przez co pozwalają rzadziej myć auto i ułatwiają ten proces. Do tego nadają piękny połysk oraz wydobywają głębię koloru, poprawiając wygląd całego samochodu.

W naszej ofercie dostępne są różne odmiany sealantów od znanych marek, takich jak m.in. AutoGlym, CarPro, Gyen, Sonax czy Poorboy’s World. Różnią się od siebie nie tylko działaniem, ale też konsystencją, sposobem aplikacji itp. Wyselekcjonowaliśmy produkty, które są doceniane ze względu na swoje właściwości. Są skuteczne, wydajne, proste w użyciu oraz trwałe. Mają uważnie skomponowane składy, które pozwalają uzyskać najlepsze efekty bez szkodliwego oddziaływania względem lakieru i użytkownika, ale też środowiska.

 

Woski syntetyczne

Woski syntetyczne to preparaty na bazie chemicznych związków polimerowych powstających podczas destylacji ropy naftowej, posiadające właściwości zbliżone do wosków naturalnych. Są trwalsze, można je dłużej przechowywać, a także są bardzo proste w aplikacji – co więcej, są dostępne w różnych formach, m.in. past, mleczek czy płynów.

Do minusów wosków syntetycznych można zaliczyć nieprzyjemny, chemiczny zapach. W większości przypadków nie jest to jednak problemem, ponieważ producenci dodają aromaty, które uprzyjemniają pracę. Nie da się jednak ukryć, że wiele sealantów nie daje aż tak spektakularnych efektów wizualnych jak woski naturalne z dużą zawartością Carnauby. Droższe produkty dają jednak bardzo zbliżone rezultaty.

W praktyce wosk syntetyczny najlepiej sprawdza się w okresie jesienno-zimowym, ponieważ wtedy najbardziej potrzebna jest jego trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. W sezonie tym dni są krótkie i często pochmurne, dlatego blask i tak jest mniej ważny. Do tego rzadziej trzeba ponawiać aplikację – gdy pogoda nie sprzyja, raczej sporadycznie wykonuje się zaawansowaną pielęgnację samochodu.

Woski polimerowe

Woski polimerowe są silnie hydrofobowe, dzięki czemu skutecznie chronią auto przed zabrudzeniami, zaciekami i plamami po twardej wodzie (water spotami). Zazwyczaj wystarczy aplikować je raz na 6 miesięcy, dlatego pozwalają zaoszczędzić sporo czasu.

Każdy z proponowanych przez nas wosków polimerowych to produkt ceniony przez specjalistów i pasjonatów. Dobieramy do asortymentu kosmetyki, które sami znamy i stosujemy. Ich świetne działanie potwierdzają setki zadowolonych Klientów. Zaopatrujemy nie tylko amatorów, ale też profesjonalistów. Cieszymy się zaufaniem najlepszych specjalistów i marek w branży.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych sealantów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu – chętnie wyjaśnimy ewentualne niejasności i pomożemy dobrać produkt, który spełni wszystkie oczekiwania. Zadbaj o wygląd i kondycję karoserii, nakładając profesjonalny wosk syntetyczny!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.