Miękkie, Płynne

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Woski miękkie płynne

Chcąc utrzymać nienaganną kondycję lakieru i efektowny jego wygląd, warto zabezpieczyć go odpowiednimi autokosmetykami. Do takich z powodzeniem można zaliczyć woski miękkie, płynne. Bez względu na porę roku, pojazd narażony jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, m.in. śnieg, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Do tego dochodzą jeszcze uszkodzenia mechaniczne – np. niewielkie zarysowania, odpryski czy inne mikro uszczerbki. Stosując woski płynne, miękkie ograniczasz ryzyko negatywnych skutków ubocznych.

W ofercie AutoNaBlask zgromadziliśmy dla Ciebie najlepsze woski samochodowe w płynie. Taka formuła znacząco usprawnia woskowanie pojazdu i nawet amator z pewnością poradzi sobie z jego aplikacją. Woski miękkie, płynne gwarantują spektakularny efekt w kilka chwil. Oczywiście dla właściwego efektu niezbędne jest odpowiednie przygotowanie pojazdu pod woskowanie, jednak same jego nakładanie jest znacznie łatwiejsze, a rezultaty mogą wzbudzać zachwyt.

Woski samochodowe w płynie

Istnieją różne szkoły woskowania i różne gusta, które opowiadają się za konkretnym wykończeniem woskowania pojazdu. Jeśli zaliczasz się do grona osób, którym zależy na tzw. „wet looku”, czyli na efekcie, gdzie auto wygląda jakby było świeżo umyte, koniecznie sięgnij po preparaty z naszej oferty, które taki efekt gwarantują. Ich nakładanie jest niezwykle proste, a efekty pozostają długotrwałe.

Część wosków samochodowych w płynie jest mieszaniną wosków i polimerów. Dzięki temu woski nie tylko szybko się nakłada, ale ich utwardzanie się jest równie szybkie. Można je stosować samodzielnie bądź jako dodatkową warstwę na już nałożony wcześniej wosk. Taka formuła gwarantuje wysoką wydajność, a także zachwycające efekty. Lakier po aplikacji wosków samochodowych w płynie staje się bardzo głęboki, zyskuje blask, połysk oraz hydrofobowość. Rezultaty z powodzeniem można porównać do tych, jakie uzyskuje się dzięki woskom twardym.

Dobre woski miękkie, płynne do lakieru

Regularne stosowanie wosków gwarantuje utrzymanie lakieru w dobrym stanie. Co więcej, większość dobrych wosków miękkich, płynnych do lakieru ma działanie konserwujące, które idealnie zabezpiecza lakier oraz tworzywa sztuczne przed blaknięciem i niszczeniem.

Otrzymują one głęboki, ujmujący połysk, który utrzymuje się przez wiele miesięcy. Zapewniają one znakomity wygląd lakieru, śliskość, a także wysoki efekt hydrofobowy. Dzięki temu pielęgnacja pojazdu jest łatwiejsza, a mycie pojazdu staje się przyjemnością, a nie udręką.

Woski miękkie w ofercie autonablask.pl

Wybierz z oferty sklepu AutoNaBlask woski samochodowe w płynie, dzięki którym Twój pojazd zyska należyty połysk i ochronę. Zapoznaj się także z asortymentem innych autokosmetyków i wybierz wszystko, czego potrzeba Twojemu samochodowi. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami. Nasz zespół tworzą miłośnicy autodetailngu, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.