Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Powłoki ochronne

Powłoki ochronne pomagają na długi czas utrzymać świetną kondycję karoserii. Zabezpieczenie lakieru to priorytet każdego kierowcy, który troszczy się o nienaganny wygląd swojego pojazdu. Do tego celu wybiera się ogólnodostępne szampony, odżywki i woski. Innym, znacznie skuteczniejszym rozwiązaniem są trwałe powłoki ochronne.

Zastosowanie ich pozwala uodpornić lakier przed negatywnie oddziałującymi czynnikami zewnętrznymi, a także pogłębić kolor, poprawić estetykę i nadać silnie hydrofobowe właściwości, które ograniczą przywieranie zanieczyszczeń do lakieru.

W naszym sklepie Auto Na Blask posiadamy kosmetyki samochodowe, które pomogą Ci zatroszczyć się o pojazd. W katalogu znajdziesz również liczne preparaty i akcesoria do stworzenia wybranej przez Ciebie, trwałej powłoki ochronnej.

Niektóre produkty przeznaczone są wyłącznie dla oficjalnie działających salonów detailingowych – wszystko dlatego, że wymagają szczególnej dokładności i doświadczenia w aplikacji, która zapewni optymalne efekty.

Pamiętajmy, że nakładane na lakier samochodowy powłoki ochronne – czy to kwarcowe, ceramiczne, czy hybrydowe – wszystkie opierają się o przełomową technologię zabezpieczania karoserii. Zastosowana w nich nanotechnologia sprawia, że po prawidłowej aplikacji i utwardzeniu, zmieniają się w ciało stałe i stanowią długotrwałą ochronę dla lakieru, ale też pojazdu.

Bronią go takimi przez czynnikami, jak: szkodliwe promieniowanie UV, niskie temperatury, kwaśne deszcze, chemia samochodowa, ptasie odchody, sól drogowa, a nawet uszkodzenia mechaniczne wywołane np. kocimi pazurami.

Trwałe powłoki ochronne

Trwałe powłoki ochronne do niedawna kojarzone były przede wszystkim z tymi kwarcowymi i ceramicznymi. Pierwsze, należące do tańszych form zabezpieczenia karoserii, utrzymują się na lakierze do około roku i zapewniają skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Do tego wykazują właściwości hydrofobowe, odpychające zanieczyszczenia.

Drugie natomiast są już nieco trwalsze – ich efekt utrzymuje się nawet do 5 lat. Oprócz działania zbliżonego do powłok kwarcowych, dodatkowo chronią przed mikrouszkodzeniami – np. rysami gałęzi czy negatywnym działaniem chemii samochodowej.

Producenci poszli jednak krok dalej – stworzyli trwalszą i twardszą powłokę, która jeszcze lepiej ochroni Twój samochód – mowa o powłoce ochronnej hybrydowej. Stanowi połączenie kwarcu i ceramiki, które znakomicie się uzupełniają. Powłoki ochronne hybrydowe posiadają znakomite właściwości przyciemniające lakier, które nadają największą głębię koloru, a także wyrazisty blask.

Co więcej, na tego typu trwałych powłokach ochronnych, woda szybciej i łatwiej spływa po samochodzie. Dzięki temu pojazd jest dłużej utrzymany w czystości i nie wymaga częstego mycia. W naszym sklepie znajdują się produkty do tworzenia trwałych powłok ochronnych hybrydowych, przeznaczone dla salonów detailingowych, ale również autokosmetyki pozwalające utrzymać powłokę w dobrej kondycji na jeszcze dłużej.

Powłoka ochronna na samochód

Powłoka ochronna na samochód nałożona? Pora na odpowiednie zabezpieczenie tworzyw i felg. Jako miłośnik motoryzacji z pewnością chcesz utrzymać w jak najlepszym stanie nie tylko lakier, ale i całe uposażenie pojazdu.

W tym właśnie celu gromadzimy w naszym sklepie wysokiej jakości produkty, które pomogą Ci w trosce o Twoje auto. W sklepie Auto Na Blask znajdziesz preparaty przeznaczone do pielęgnacji i zabezpieczenia felg, które pochodzą od renomowanych i cieszących się popularnością na całym świecie producentów.

Oprócz tego oferujemy również produkty przeznaczone do pielęgnacji elementów samochodu wykonanych z gumy, tworzyw sztucznych, a nawet skór czy materiałów. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebuje Twój samochód. Skutecznie ochronisz zabezpieczoną powierzchnię przed trwałymi zabrudzeniami, blaknięciem, promieniowaniem UV czy uszkodzeniami mechanicznymi.

Sprawdź naszą ofertę i zdaj się na pomoc specjalistów – jesteśmy po to, aby Ci doradzić i dostarczyć najlepsze produkty pielęgnacyjne! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać idealną powłokę ochronną na samochód!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.