Usuwanie smoły, kleju

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Usuwanie smoły i kleju

Usuwanie smoły i kleju to prawdziwe wyzwanie, a nawet problem dla wielu kierowców. Niefortunnie zaparkowany pojazd może przysporzyć wiele kłopotów. Szczególnie, kiedy stanie się pod ociekającym żywicą drzewem. Równie problematyczna jest sytuacja, gdy na karoserii pojazdu znajdzie się smoła czy klej.

Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z takim kłopotem, wiesz, jak trudno jest zmyć trudne zabrudzenia z lakieru. Wychodzimy więc naprzeciw tym problemom i oddajemy do Twojej dyspozycji szereg produktów do usuwania smoły, kleju i owadów, ale także żywicy, farb czy asfaltu.

Zmycie niektórych zanieczyszczeń nie jest możliwe za pomocą samej wody czy roztworu wody i produktów czyszczących pojazdy. Wówczas trzeba sięgnąć po broń większego kalibru. Bez wątpienia będzie nią specjalistyczny remover do karoserii. Możesz go wybrać spośród wielu skutecznych preparatów dostępnych w Auto Na Blask.

Skuteczne preparaty do usuwania smoły i kleju

Skuteczne preparaty do usuwania smoły i kleju są silne, a zarazem bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Istnieją różne rodzaje preparatów do zmywania trudnych zanieczyszczeń z pojazdów – począwszy od szamponów czy glinek, aż po zaawansowane removery do karoserii.

W Auto Na Blask zgromadziliśmy kilkadziesiąt produktów, które pomogą Ci w oczyszczeniu lakieru, szyb i innych elementów pojazdu z uciążliwego brudu. W zależności od Twoich potrzeb, możesz sięgnąć po środki różnego typu.

Pierwszym typem są te służące do usuwania owadów, których z pewnością nie brakuje po dłuższej trasie, szczególnie na drodze szybkiego ruchu. Drugim rodzajem są preparaty, które pomogą Ci uporać się z zalegającymi ptasimi odchodami. Te bywają naprawdę groźne dla karoserii – długo nieusuwane pozostawiają trwałe odbarwienia na lakierze.

Trzeci typ to removery do karoserii, które usuwają zanieczyszczenia kleiste, np. żywicę, kleje, asfalt czy smołę. Czwarta odmiana służy do likwidacji farb i atramentu. Takie specyfiki pomagają oczyścić pojazdy np. z graffiti, którym uliczni artyści postanowili urozmaicić karoserię Twojego pojazdu.

Piątą grupą są środki, które jednocześnie radzą sobie z różnego typu zanieczyszczeniami. Dzięki wieloskładnikowej formule skutecznych preparatów do usuwania smoły, kleju i owadów można szybko i łatwo przywrócić karoserii dawny wygląd.

Remover do karoserii

Remover do karoserii musi być przede wszystkim bezpieczny dla karoserii. Warto wybierać produkty, które usuną zabrudzenia, ale nie uszkodzą lakieru czy innej powierzchni. Zarówno pojazd w ruchu, jak i ten zaparkowany na ulicy czy podwórku, jest narażony na osadzanie się brudu na nadwoziu.

Nieusuwanie go może skutkować trwałymi przebarwieniami, a mechaniczne zdrapywanie – porysowaniem lub uszkodzeniem powłok lakieru. Warto więc z pomocą dobrego removera do karoserii zatroszczyć się o tę kwestię i odpowiednio oczyścić pojazd.

Usuwanie kleju

Usuwanie kleju jest jedną z największych zmor kierowców. Zdjęcie przylepionego materiału zwykle jest najmniejszym problemem. Pozostałości po winiecie, wlepce wandala czy dziecięcej naklejce potrafią być naprawdę uciążliwe. Jeśli się ich nie zmyje, zbierają brud i szpecą auto. Nigdy nie wiadomo też, co znajduje się w składzie takiego kleju.

Po ekspozycji słonecznej może spowodować odbarwienia na lakierze czy zmatowienia na szybie. Z drugiej strony, w pewnym stopniu może zadziałać jak niepożądane, punktowe zabezpieczenie. Przez to dany element będzie odróżniał się od reszty. Taka plama bardzo rzuca się w oczy i uwypukla brud czy zużycie karoserii.

W naszej ofercie znajdziesz preparaty, które szybko pozwolą ci zmyć kłopotliwe zabrudzenie. Do usuwania kleju nie musisz wcale używać silnego alkoholu czy środków, które mogą przy okazji uszkodzić Twoje auto! Co więcej, raz kupiony środek przyda Ci się w wielu innych przypadkach, ponieważ posiadamy też specyfiki o szerokim spektrum zastosowania.

Bez względu na to, jakie zabrudzenia zamierzasz usunąć, z pewnością dobre rozwiązanie znajdziesz w naszym asortymencie. Posiadamy preparaty o różnym działaniu, w kilku pułapach cenowych. Jeśli zastanawiasz się, który produkt wybrać albo masz pytania – skontaktuj się z nami! Zespół Auto Na Blask tworzą pasjonaci autodetailingu, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.