Usuwanie smoły, kleju i owadów

Niefortunnie zaparkowany pojazd może przysporzyć nam wielu kłopotów. Szczególnie, kiedy staniemy pod ociekającym żywicą drzewem. Równie niefortunnie jest wówczas, gdy na karoserii naszego pojazdu znajdzie się smoła czy klej. Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z taką sytuacją to wiesz, jak trudno jest je usunąć z lakieru. Wychodzimy więc naprzeciw tym problemom i oddajemy do Twojej dyspozycji szereg produktów do usuwania smoły, kleju i owadów, ale także żywicy, farb czy asfaltu.

Usunięcie niektórych zanieczyszczeń nie jest możliwe za sprawą samej wody czy mieszaniny wody i produktów czyszczących pojazdy. Wówczas trzeba sięgnąć po broń większego kalibru. Taką bez wątpienia będzie remover do karoserii. Możesz go wybrać spośród wielu skutecznych preparatów do usuwania smoły kleju i owadów, dostępnych w AutoNaBlask.

Skuteczne preparaty do usuwania smoły, kleju i owadów

Istnieją różne rodzaje preparatów do usuwania zanieczyszczeń z pojazdów. Począwszy od szamponów czy glinek, aż po zaawansowane removery do karoserii. W AutoNaBlask zgromadziliśmy kilkadziesiąt pozycji preparatów, które pomogą Ci w oczyszczeniu lakieru, szyb i innych elementów pojazdu z uciążliwego brudu. W zależności od Twoich potrzeb, możesz sięgnąć po środki różnego typu. Jakie z nich posiadamy w naszej ofercie?

  • Pierwszym typem są te służące usuwaniu owadów, których z pewnością nie brakuje po dłuższej trasie, szczególnie tej na drodze szybkiego ruchu.
  • Drugim rodzajem są preparaty, które pomogą Ci uporać się z zalegającymi ptasimi odchodami. Te bywają naprawdę groźne dla karoserii – długo nieusuwane pozostawiają trwałe odbarwienia na lakierze.
  • Trzeci typ to removery do karoserii, które usuwają zanieczyszczenia kleiste – np. żywicę, kleje, asflat czy smołę.
  • Czwarta odmiana służy likwidacji farb i atramentu. Pomagają oczyścić pojazdy np. z grafitti, którym uliczni artyści postanowili urozmaicić karoserię Twojego pojazdu.
  • Piątą grupą są środki, które jednocześnie radzą sobie z różnego typu zanieczyszczeniami. Takie skuteczne preparaty do usuwania smoły, kleju i owadów, a także wszelkich innych zabrudzeń, posiadają wieloskładnikową formułę, która działa wszechstronnie.

Remover do karoserii

Wybierając remover do karoserii, trzeba mieć na uwadze jej bezpieczeństwo. Warto wybierać produkty, które usuną zabrudzenia, ale nie uszkodzą pojazdu. Zarówno pojazd w ruchu, jak i ten zaparkowany na ulicy czy podwórku, jest narażony na osadzanie się brudu na nadwoziu.

Nieusuwanie go może skutkować trwałymi przebarwieniami, a mechaniczne zdrapywanie, porysowaniem lub uszkodzeniem powłok lakieru. Warto więc z pomocą dobrego removera do karoserii zatroszczyć się o tę kwestią i odpowiednio oczyścić pojazd.

Bez względu na to, jakie zabrudzenia zamierzasz usunąć, z pewnością dobre rozwiązanie znajdziesz w naszym asortymencie. Posiadamy preparaty w różnych pułapach cenowych i o różnym działaniu. Jeśli zastanawiasz się, który produkt wybrać albo masz pytania – skontaktuj się z nami. W AutoNaBlask zespół tworzą pasjonaci autodetailingu, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy!