Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Preparaty do usuwania owadów

Preparaty do usuwania owadów to specjalistyczne środki pomagające zmywać resztki martwych insektów zalegające na karoserii, szybach i innych elementach samochodu. Produkty tego typu posiadają odpowiednio skomponowany skład, który zawiera substancje skutecznie rozpuszczające zanieczyszczenia organiczne. Dzięki nim można szybko, bez wysiłku uporać się nawet z najbardziej uporczywymi śladami.

W ofercie Auto Na Blask każdy znajdzie dobry środek do usuwania owadów z karoserii w przystępnej cenie. Posiadamy szeroki wybór produktów w różnych przedziałach cenowych, od znanych polskich i zagranicznych marek. Dysponujemy zarówno niedrogimi, uniwersalnymi preparatami do usuwania owadów przeznaczonymi do codziennego stosowania, jak i niezwykle silnymi środkami, które sprawdzą się w szczególnie trudnych przypadkach.

 

Usuwanie owadów z karoserii

Usuwanie owadów z karoserii jest bardzo ważnym elementem pielęgnacji samochodu, nie tylko ze względów estetycznych. Takie zabrudzenia źle wyglądają, a do tego mogą wchodzić w reakcję z podłożem, powodując przebarwienia czy korozję. Z tego względu powinno się regularnie ścierać martwe insekty z karoserii oraz szyb (mogą ograniczać widoczność!). Zwykły szampon czy myjka ciśnieniowa jednak nie wystarczą, bowiem w ten sposób nie zmyje się wszystkich osadów organicznych.

Preparat do usuwania owadów z lakieru ułatwia czyszczenie karoserii i/lub szyby, ponieważ rozpuszcza i neutralizuje zabrudzenia. Chitynowe pancerzyki mogą powodować powstawanie mikrozarysowań podczas zmywania zwykłym szamponem czy cleanerem, a substancje organiczne mogą reagować z chemią i doprowadzać do mikrouszkodzeń. Korzystając ze specjalistycznych środków ma się pewność, że dokładnie oraz bezpiecznie zmyje się wszystkie ślady po insektach.

Do usuwania owadów z karoserii najlepiej oraz najwygodniej jest stosować specjalne, dedykowane środki oraz odpowiednio dobrane ściereczki z mikrofibry. W Auto Na Blask bez problemu można za jednym zamachem skompletować wszystkie niezbędne preparaty i akcesoria.

Środek do usuwania owadów z karoserii

Środek do usuwania owadów z karoserii koniecznie powinien znaleźć się w zbiorach każdego kierowcy. Nawet jeśli wykonuje się tylko bardzo podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, taki preparat na pewno się przyda, a jego stosowanie daje same korzyści. Z reguły takie produkty są proste w użyciu, dlatego każdy sobie z nimi poradzi.

Potrzebny jest Ci płyn do usuwania owadów z karoserii do użytku prywatnego, a może specjalistyczny środek do stosowania w studiu detailingowym lub myjni? W Auto Na Blask posiadamy warianty dostosowane do różnych potrzeb, o pojemności od 500 ml do nawet 25 l. W razie potrzeby nasza obsługa chętnie doradzi, który produkt wybrać oraz jak należy go stosować. Zapoznaj się z naszą ofertą środków do usuwania owadów z karoserii, by zadbać o piękny wygląd oraz kondycję samochodu!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.