Usuwanie owadów

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Preparaty do usuwania owadów

Preparaty do usuwania owadów to specjalistyczne środki pomagające zmywać resztki martwych insektów zalegające na karoserii, szybach i innych elementach samochodu. Produkty tego typu posiadają odpowiednio skomponowany skład, który zawiera substancje skutecznie rozpuszczające zanieczyszczenia organiczne. Dzięki nim można szybko, bez wysiłku uporać się nawet z najbardziej uporczywymi śladami.

W ofercie Auto Na Blask każdy znajdzie dobry środek do usuwania owadów z karoserii w przystępnej cenie. Posiadamy szeroki wybór produktów w różnych przedziałach cenowych, od znanych polskich i zagranicznych marek. Dysponujemy zarówno niedrogimi, uniwersalnymi preparatami do usuwania owadów przeznaczonymi do codziennego stosowania, jak i niezwykle silnymi środkami, które sprawdzą się w szczególnie trudnych przypadkach.

 

Usuwanie owadów z karoserii

Usuwanie owadów z karoserii jest bardzo ważnym elementem pielęgnacji samochodu, nie tylko ze względów estetycznych. Takie zabrudzenia źle wyglądają, a do tego mogą wchodzić w reakcję z podłożem, powodując przebarwienia czy korozję. Z tego względu powinno się regularnie ścierać martwe insekty z karoserii oraz szyb (mogą ograniczać widoczność!). Zwykły szampon czy myjka ciśnieniowa jednak nie wystarczą, bowiem w ten sposób nie zmyje się wszystkich osadów organicznych.

Preparat do usuwania owadów z lakieru ułatwia czyszczenie karoserii i/lub szyby, ponieważ rozpuszcza i neutralizuje zabrudzenia. Chitynowe pancerzyki mogą powodować powstawanie mikrozarysowań podczas zmywania zwykłym szamponem czy cleanerem, a substancje organiczne mogą reagować z chemią i doprowadzać do mikrouszkodzeń. Korzystając ze specjalistycznych środków ma się pewność, że dokładnie oraz bezpiecznie zmyje się wszystkie ślady po insektach.

Do usuwania owadów z karoserii najlepiej oraz najwygodniej jest stosować specjalne, dedykowane środki oraz odpowiednio dobrane ściereczki z mikrofibry. W Auto Na Blask bez problemu można za jednym zamachem skompletować wszystkie niezbędne preparaty i akcesoria.

Środek do usuwania owadów z karoserii

Środek do usuwania owadów z karoserii koniecznie powinien znaleźć się w zbiorach każdego kierowcy. Nawet jeśli wykonuje się tylko bardzo podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, taki preparat na pewno się przyda, a jego stosowanie daje same korzyści. Z reguły takie produkty są proste w użyciu, dlatego każdy sobie z nimi poradzi.

Potrzebny jest Ci płyn do usuwania owadów z karoserii do użytku prywatnego, a może specjalistyczny środek do stosowania w studiu detailingowym lub myjni? W Auto Na Blask posiadamy warianty dostosowane do różnych potrzeb, o pojemności od 500 ml do nawet 25 l. W razie potrzeby nasza obsługa chętnie doradzi, który produkt wybrać oraz jak należy go stosować. Zapoznaj się z naszą ofertą środków do usuwania owadów z karoserii, by zadbać o piękny wygląd oraz kondycję samochodu!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.