Zabezpieczenie

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Niewidzialne wycieraczki

Niewidzialne wycieraczki to odmiana specjalnych powłok do szyb, które wykazują silnie hydrofobowe działanie. Swoją potoczną nazwę zawdzięczają temu, że przy jeździe z prędkością już 40 km/h skutecznie odpychają wodę i zanieczyszczenia – działają jak wycieraczki. Dzięki temu pomagają łatwiej utrzymać szyby w czystości, co jest ważne nie tylko ze względów estetycznych. W ten sposób poprawiają widoczność podczas jazdy, zwiększając bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów.

W naszej ofercie dostępne są różnorodne produkty zaliczane do kategorii niewidzialnych wycieraczek. Proponujemy szeroki wybór dobrych jakościowo preparatów od znanych polskich i zagranicznych producentów. Wyselekcjonowaliśmy warianty w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy zarówno profesjonalne, specjalistyczne środki, jak i proste w użyciu produkty, z którymi poradzą sobie nawet amatorzy.

Powłoki hydrofobowe

Powłoki hydrofobowe skutecznie chronią szyby w samochodzie przed wodą i zabrudzeniami, ponieważ zwiększają napięcie powierzchniowe. W ten sposób sprawiają, że brud nie zostaje w miejscu, ale szybciej spływa. Dzięki temu można zmniejszyć zjawisko powstawania zacieków, plam i osadów, które źle wyglądają oraz ograniczają widoczność. Wybrane produkty zapobiegają także parowaniu czy powstawaniu szronu. Dodatkowo mogą też chronić szkło przed mikrouszkodzeniami oraz oddziaływaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, m.in. promieniowania UV czy środków chemicznych.

Po aplikacji powłoki hydrofobowej efekty jej działania są widoczne nawet przez wiele miesięcy. Przez ten czas zdecydowanie łatwiej myje się szyby, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu, energii, a także pieniędzy wydanych na środki czyszczące. W ten sposób dba się także o kondycję wycieraczek, ponieważ są zdecydowanie rzadziej wykorzystywane i ich pióra wolniej się zużywają.

W Auto Na Blask dostępne są nie tylko różnorodne odmiany powłok hydrofobowych, ale też aplikatory oraz ściereczki z mikrofibry niezbędne do ich aplikacji. Składając zamówienie można od razu skompletować wszystkie niezbędne produkty, przy okazji sporo oszczędzając.

Powłoki do szyb

Powłoki do szyb to niezwykle przydatne produkty, z których mogą korzystać nie tylko detailierzy. Warto włączyć je do swojej rutynowej pielęgnacji samochodu, by zadbać o jego wygląd, a zarazem swój komfort oraz bezpieczeństwo. W naszym asortymencie dostępne są rozmaite produkty, które można nakładać za pomocą klasycznego aplikatora, ale też m.in. atomizera czy specjalnej końcówki stanowiącej integralny element opakowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą powłok do szyb i innych produktów przeznaczonych do zabezpieczania szklanych elementów w samochodach. Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych promocji. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na pytania oraz pomożemy dobrać odpowiednie produkty. Zadbaj o to, by szyby w Twoim aucie zawsze były idealnie czyste i lśniące!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.