Czyszczenie

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Czyszczenie szyb samochodowych

Pielęgnacja auta najczęściej dotyczy umycia karoserii, opon, felg i lusterek. Szyby są z kolei pomijane albo traktowane po macoszemu. Warto jednak pamiętać, że odpowiednia dbałość o czyste, pozbawione smug szyby ma swoje przełożenie na bezpieczeństwo jazdy i estetykę pojazdu. Warto więc wybrać odpowiednie środki do czyszczenia szyb, dzięki którym uzyskasz optymalne efekty.

Czyszczenie szyb samochodowych to nieskomplikowany proces, wymagający jednak solidnej dbałości o detale i wykorzystania dobrej jakości płynu do mycia szyb w samochodzie. Za jego sprawą znacznie szybciej wyczyścisz szyby z zabrudzeń, a także odpowiednio je wypolerujesz, aby nie pozostały żadnej smugi i zacieki. A jesteśmy przekonani, że Ciebie również bardzo one irytują.

Rutynowe czyszczenie szyb samochodowych powinno następować przy każdej nadarzającej się okazji – podczas tankowania, wizyty na myjce lub podczas mycia ręcznego, a także zawsze wtedy, kiedy są one po prostu brudne. Warto bowiem pamiętać, że za brudne szyby można otrzymać mandat.

Środki do czyszczenia szyb

Z brudu możesz oczyścić szyby za sprawą wody i ścierki. Ale jeśli kiedykolwiek miałeś okazję to uczynić, wiesz z pewnością, że efekty nie są spektakularne i pozostawiają wiele do życzenia. Choć zazwyczaj nieco poprawi się widoczność, to resztki roztartego błota, smugi i zacieki bywają nieznośne. Aby się z nimi zmierzyć, należy sięgnąć po wysokiej jakości środki do czyszczenia szyb.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz płyny do mycia szyb w samochodzie od renomowanych producentów, a także akcesoria, które pomogą Ci w całym procesie. Poza płynem czy innym preparatem czyszczącym warto mieć w zanadrzu gąbkę, ścierki z mikrofibry, ręcznik do osuszania, a w razie potrzeby ściągaczkę do nadmiaru wody.

Środki do czyszczenia szyb pomogą Ci w pozbyciu się mniejszych i większych zabrudzeń. W Auto Na Blask znajdziesz ponadto odmrażacze, które w bezpieczny i ekspresowy sposób przygotują Twój pojazd do drogi w kilka chwil. Charakteryzują się działaniem w ekstremalnych warunkach pogodowych, gwarantując dobrą widoczność i bezpieczną jazdę, ponieważ nie zamarzają nawet w temperaturze -60 st. C.

Płyn do mycia szyb w samochodzie

Dostępne w naszej ofercie płyny do mycia szyb w samochodzie to produkty najwyższej jakości od znanych i cenionych producentów, takich jak ADBL, AutoGlym, CarPro, Chemical Guys i wielu innych. W związku z tym zostały opracowane z wykorzystaniem specjalnych technologii, z najlepszych składników i z dbałością o bezpieczeństwo użytkowników oraz pojazdów.

Oprócz dobrej jakości płynu do mycia szyb, warto mieć w zanadrzu akcesoria usprawniające cały proces, o których wspomnieliśmy powyżej. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób najskuteczniej umyć szyby, a następnie je osuszyć i zabezpieczyć, zapoznaj się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, czekamy na kontakt. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.