Szyby

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Kosmetyki do szyb

Kosmetyki do szyb pozwalają dokładnie oczyścić szklane powierzchnie, a także zadbać o ich wygląd i kondycję. Bezpieczeństwo podczas jazdy w dużej mierze jest zależne od widoczności, dlatego kwestia ta ma ogromne znaczenie nie tylko ze względu na prezencję samochodu. Dobrze dobrane środki pozwalają łatwo i bez wysiłku zająć się tą kwestią, tak by korzystanie z samochodu zawsze było przyjemne, a ryzyko ograniczone do minimum.

Oferujemy różnorodne kosmetyki do szyb, przeznaczone do ich czyszczenia, polerowania i zabezpieczania. Wyselekcjonowaliśmy produkty od najlepszych polskich i zagranicznych marek, takich jak m.in. ADBL, SOFT99, Deturner, Shiny Garage, Gliptone czy Car Pro. Nasz asortyment spełnia oczekiwania hobbystów, ale też profesjonalistów z branży. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, w obu przypadkach oferując wyjątkowo przystępne ceny.

Pielęgnacja szyb

Pielęgnacja szyb jest niezwykle ważnym elementem dbania o samochód. Przede wszystkim powinno się zwracać uwagę na czystość, by z każdej strony mieć jak najlepszą widoczność. Na szybach gromadzi się kurz, pył drogowy, błoto, ptasie odchody, martwe owady oraz inne osady organiczne i chemiczne.

Dobry płyn do spryskiwaczy nie wystarczy – konieczne jest regularne, dokładne mycie. Do tego potrzebne są specjalne środki przystosowane do usuwania codziennych zabrudzeń, a także preparaty do tych najtrudniejszych i najbardziej uporczywych.

Zarysowane, zmatowione szło również traci przejrzystość, a do tego niekorzystnie wygląda. Przy pielęgnacji szyb trzeba więc zwracać uwagę również na ich kondycję. Raz na jakiś czas potrzebne może być polerowanie – tlenkiem ceru albo pastą z drobinkami.

Wyczyszczone szyby warto zabezpieczać, by na jak najdłużej utrzymać je w czystości w dobrym stanie. Specjalne produkty pozwalają nadać im silne właściwości hydrofobowe, by skutecznie odpychały zabrudzenia. Do tego mogą wytwarzać warstwę ochronną, która minimalizuje ryzyko zarysowania, zmatowienia itp. Najlepsze kosmetyki dodatkowo chronią szyby przed zaparowaniem i/lub osadzaniem się szronu.

W Auto Na Blask znajdziesz profesjonalne środki, dzięki którym możesz zaoszczędzić sporo czasu, wysiłku i pieniędzy przy pielęgnowaniu szyb. Ponieważ nasz zespół tworzy grupa specjalistów z pasją podchodzących do detailingu, chętnie pomagamy dobrać najlepsze kosmetyki oraz wszystkie dobrze współpracujące z nimi akcesoria, narzędzia, maszyny itp.

Płyny do szyb

Specjalistyczne płyny do szyb są skuteczne, wydajne i proste w użyciu. Nie zostawiają żadnych smug i śladów, szybko odparowują, a zarazem są całkowicie bezpieczne dla podłoża i użytkownika. Do tego zazwyczaj mają przyjemny, nieduszący zapach.

Wybraliśmy różnorodne odmiany płynów do szyb, które są znane i lubiane w branży. Przez to z naszych usług często korzystają najlepsi specjaliści z całej Polski. Posiadamy nie tylko środki czyszczące czy ochronne, ale też płyny do spryskiwaczy. Musisz zrobić większe zapasy? Nie ma sprawy – prowadzimy również sprzedaż hurtową.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kosmetyków samochodowych do szyb. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a wszystko wyjaśnimy! Złóż zamówienie, by szybko otrzymać potrzebne produkty.

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com