Felgi

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Pielęgnacja felg

Pielęgnacja felg jest bardzo ważną częścią dbania o samochód. Każdy kierowca powinien regularnie je czyścić oraz zabezpieczać, by przedłużyć ich żywotność. Koła zaliczają się do najbardziej obciążanych części pojazdu, dlatego nie można ich pomijać. Zbierają się na nich jedne z najtrudniejszych w usunięciu zabrudzeń, a do tego są szczególnie narażone na uszkodzenia. Jeśli chce się o nie odpowiednio zadbać, trzeba zainwestować w specjalistyczne preparaty.

W ofercie Auto Na Blask dostępny jest szeroki wybór kosmetyków samochodowych do czyszczenia i pielęgnacji felg. Posiadamy różnorodne produkty od znanych polskich oraz zagranicznych marek, w kilku przedziałach cenowych. Dzięki temu każdy ma szansę znaleźć u nas idealny środek do czyszczenia felg – zarówno amator, jak i doświadczony detailier.

 

Płyny do czyszczenia felg

Płyny do czyszczenia felg pomagają łatwo usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia, takie jak m.in. zaschnięte błoto, lotną rdzę czy smar. Mycie kół jest wyjątkowo uciążliwe, przez co zajmuje sporo czasu. Charakterystyczny czarny osad, w dużej mierze składający się z metalicznego pyłu ze ścierających się klocków hamulcowych, silnie spaja się z podłożem. Zaradzić mu mogą wyłącznie specjalistyczne produkty.

Cechą charakterystyczną płynów do czyszczenia felg jest ich unikalny skład. Są to kosmetyki zawierające substancje kwasowe, które wchodzą w reakcję z opiłkami żelaza. W efekcie wywołują dość spektakularne zjawisko – zmieniają kolor na intensywnie czerwony. Efekt ten nazywa się potocznie „krwawiącą felgą”.

Płyn do czyszczenia felg musi być skuteczny, a przy tym bezpieczny dla aluminium/stali/chromu oraz opon, lakieru itp. Może mieć różną konsystencję – bardziej płynną lub żelową. W naszej ofercie dostępne są produkty w wielu wariantach, również pod względem opakowań (o pojemności od 500 do nawet 25 litrów). W sklepie dostępne są także specjalne pędzelki, które pozwalają równomiernie zaaplikować środek, tak by dotarł do najtrudniej dostępnych miejsc.

Preparaty do pielęgnacji felg

Preparaty do pielęgnacji felg to kolejne bardzo ważne środki, które warto mieć w swoich zbiorach. Specjalne kosmetyki poprawiają walory wizualne, a do tego zapewniają ochronę przed brudem oraz uszkodzeniami mechanicznymi, promieniowaniem UV itp.

Po zastosowaniu środków konserwujących znacznie rzadziej trzeba myć koła, ponieważ dzięki silnym właściwościom hydrofobowym skutecznie odpychają zanieczyszczenia. Pomagają na dłużej utrzymać dobrą kondycję i piękny wygląd, wykazując swoje działanie nawet przez 24 miesiące. Wybrane produkty pozwalają też przeprowadzić lekką renowację, ponieważ zawierają np. delikatne drobinki ścierne, które usuwają zarysowania.

Proponujemy wiele odmian preparatów do pielęgnacji felg, w kilku przedziałach cenowych. Mają formę prostych w aplikacji sprayów, ale też wosków, past czy specjalistycznych powłok ceramicznych. Dzięki temu można swobodnie dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb, oczekiwań, preferencji oraz typu felg.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasza obsługa chętnie wszystko wyjaśni oraz podpowie, co wybrać. Doradzi również, jaki aplikator najlepiej się sprawdzi i jakie akcesoria mogą jeszcze się przydać. Zadbane koła to wizytówka kierowcy – wybierz skuteczne produkty do czyszczenia i pielęgnacji felg w dobrej cenie!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.