APC, Degreasery

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Środki do czyszczenia silnika

Czyszczenie silnika to jedna z tych kwestii, która staje się obiektem debaty pomiędzy miłośnikami autodetailingu. Jedni mówią, że czyścić, inni wręcz przeciwnie. Nasze zdanie jest takie, że silnik należy czyścić, ale wyłącznie dobrymi i sprawdzonymi środkami do czyszczenia silnika. Niskiej jakości preparaty mogą narobić więcej szkód niż pożytku, dlatego zalecamy wybór spośród oferty sklepu Auto Na Blask, w której gromadzimy wyłącznie rekomendowane produkty, od najlepszych producentów.

Środki do czyszczenia silnika mają za zadanie usunąć sadzę nagaru i inne zanieczyszczenia, które odkładają się w całym układzie smarowania, szczególnie w miejscach łączenia różnych elementów. Wysokiej jakości preparat oczyści właściwie silnik, bez wprowadzania dodatkowych osadów. Nie może być też nadmiernie agresywny – wówczas mógłby oderwać zbyt duże elementy nagaru, powodując uszkodzenie silnika. Łagodne i skuteczne działanie środków do czyszczenia silnika jest więc pożądane i tylko dobrej jakości produkty od renomowanych marek w ten sposób działają. Ich ofertę znajdziesz w naszym sklepie Auto Na Blask.

Degreasery do mocno zabrudzonych powierzchni

Degreasery to produkty przeznaczone przede wszystkim do prac na zewnątrz auta. Sprawdzają się przy wstępnym czyszczeniu karoserii oraz w czyszczeniu komory silnika, nadkoli czy podwozia. Wszystko za sprawą tego, że jest to produkt agresywniejszy w swoim działaniu aniżeli standardowe APC kosmetyki samochodowe.

Degrasery są więc wielozadaniowymi środkami czyszczącymi do mocno zabrudzonych powierzchni, które znakomicie radzą sobie z takimi problemami jak smoła, osady olejowe czy wosk. Mają działanie czyszczące i odtłuszczające, dlatego świetnie radzą sobie z niemal wszelkiego typu zanieczyszczeniami, które trudno jest usunąć za sprawą zwykłego szamponu samochodowego, cleanerów czy APC.

W nasze ofercie znajdziesz różne rodzaje degreaserów, które świetnie sprawdzą się jako środki do czyszczenia silnika, osmolonego podwozia czy wyjątkowo brudnych nadkoli. Posiadamy szeroki wybór produktów od renomowanych marek, dlatego z pewnością znajdziesz taki preparat, który spełni Twoje oczekiwania i doprowadzi pojazd do pożądanej czystości.

APC kosmetyki samochodowe

APC kosmetyki samochodowe to produkty przeznaczone do wydajnego i skutecznego czyszczenia wszelkich powierzchni na zewnątrz i wewnątrz auta. Idealnie sprawdzają się w pielęgnacji tapicerki, dywaników, elementów plastikowych pojazdu, a także do systematycznej pielęgnacji podwozia, komory silnika czy deski rozdzielczej. W swoim działaniu są mniej agresywne aniżeli degreasery, dlatego z powodzeniem można je stosować do czyszczenia wnętrza auta.

APC kosmetyki samochodowe dostępne w ofercie sklepu Auto Na Blask to najlepsze propozycje od renomowanych producentów. Czyszczą powierzchnie, a jednocześnie zabezpieczają je przed kolejnymi zabrudzeniami i w wielu przypadkach działają antyelektrostatycznie. W naszym asortymencie znajdziesz nietoksyczne i biodegradowalne środki do czyszczenia silnika i innych elementów pojazdu. Oprócz tego polecamy aplikatory, opryskiwacze i inne akcesoria, które pomogą Ci w uzyskaniu jak najlepszych efektów.

Poznaj naszą ofertę APC kosmetyków samochodowych, degreaserów i wszelkich innych produktów, które pomogą Ci w uzyskaniu pożądanych efektów w Twoim pojeździe. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami. Specjaliści ze sklepu Auto Na Blask z przyjemnością doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.