Aluminium, Chrome, Metal

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Aluminium, chrom, metal – czym pielęgnować?

Zadbany i błyszczący lakier nie wystarczy, aby samochód dobrze się prezentował. Elementami, o które również warto zadbać są także części aluminiowe, chromowane oraz metalowe. Zdarza się, że brud, kurz i rdza, osadzające się na tych elementach, są trudne do zmycia. Wówczas nie wystarcza sama woda oraz mydło, czasem nawet specjalistyczne szampony są za słabe.

Z pomocą przychodzą wówczas odpowiednie produkty do pielęgnacji aluminium, chromu i metalu, które pozwalają usunąć każdego rodzaju osad oraz zabezpieczyć te elementy przed kolejnymi zanieczyszczeniami. Tego typu części wymagają regularnej dbałości, ponieważ mogą ulegać korozji. W tym celu należy dobrać odpowiedni preparat, który nie będzie zawierał szkodliwych substancji ściernych. Te mogłyby bowiem zniszczyć nieskazitelny połysk, zostawiając nieestetyczne zarysowania.

W naszym sklepie AutoNaBlask oferujemy szereg skutecznych produktów, które pomogą Ci w pielęgnacji części wykonanych z aluminium, chromu i metali innego typu.

Preparaty do polerowania metalu

Pielęgnacja metalu, chromu i aluminium nie musi być trudna. Należy jedynie zapoznać się z podstawowymi technikami czyszczenia i zabezpieczania oraz użyć odpowiedniego preparatu, który zapewni blask tym elementom. Zarysowania na powierzchniach metalowych powstają najczęściej w obrębie klapy bagażnika i drzwi. Są to miejsca mniej widoczne i trudne do wypolerowania. Z pomocą przychodzą więc preparaty w postaci past i mleczek, których szeroki wybór oferujemy w naszym sklepie AutoNaBlask. Dzięki nim Twój samochód odzyska dawny blask i będzie wyglądał jak nowy.

Dostępne w naszym sklepie mleczka oraz pasty do polerowania metali mają wszechstronne zastosowanie. Można je stosować do pielęgnacji aluminium, chromu i metali. Aluminium jest jednym z lżejszych metali i jego polerowanie nie jest trudne. Dzięki swoim właściwościom aluminium ochrania części samochodu przed korozją. Dlatego zalecane jest, aby odpowiednio o nie dbać i je zabezpieczać.

Chrom z kolei jest metalem srebrzonym, którego polerowanie może przynieść niesamowite efekty. Jest on szczególnie narażony na rdzewienie, dlatego, podobnie jak w przypadku aluminium, należy o niego odpowiednio zadbać. Po polerowaniu warto użyć sealantu, czyli preparatu uszczelniającego metal. Sprawi to, że metal będzie odpowiednio zakonserwowany i nabłyszczony.

Środki do zabezpieczenia felg

Umycie felg to tylko pierwszy etap, aby zapewnić powierzchni długotrwały błysk. Samo wyczyszczenie felg nie zawsze wystarcza – warto także odpowiednio je zabezpieczyć. Prewencyjne zastosowanie środków chroniących felgi jest bardzo istotne. Oprócz tego, że felgi są niezbędnym elementem wyposażenia auta, to często również wpływają na cały wizerunek auta.

Na powierzchni felg osadzają się trudne do usunięcia opiłki z klocków hamulcowych, błoto i kurz z jezdni. Brud ten może być bardzo oporny i uporczywy. Dlatego też po umyciu felg, warto co jakiś czas użyć odpowiedniego środka zabezpieczającego, co ułatwi późniejsze czyszczenie.

W AutoNaBlask posiadamy kilkanaście propozycji preparatów różnego typu, które zakonserwują felgi i pozbędą się uciążliwego brudu. Skutecznymi specyfikami są preparaty do zabezpieczenia felg w postaci wosków – pokrywają powierzchnię felg ochronną warstwą, która zapobiega korozji i osadzaniu się pyłu.

Preparaty do felg

Oprócz tego preparat zapewnia felgom estetyczny wygląd – nadaje blask oraz śliskie wykończenie. Felgi są również efektywnie chronione dzięki specyfikom do zabezpieczenia felg w formie powłoki ceramicznej – można ją stosować na felgi polerowane, aluminiowe, chromowane i lakierowane. Dzięki takiej powłoce, na powierzchni felg powstaje hydrofobowa, przezroczysta warstwa ochronna, która nabłyszcza oraz odpycha zanieczyszczenia.

Warto pamiętać, że pielęgnacja części aluminiowych, chromowanych i metalowych w samochodzie jest bardzo ważna. Wybierz dostosowane do Twoich potrzeb preparaty czyszczące i zabezpieczające części metalowe z oferty AutoNaBlask. Z pewnością rezultat będzie satysfakcjonujący i zadowoli nawet najbardziej wymagających właścicieli samochodów. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości – skontaktuj się z nami! Specjaliści ze strony AutoNaBlask z chęcią pomogą. Zapraszamy!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.