Wiadra, Separatory

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Wiadra i separatory

Wiadra i separatory są często wykorzystywane podczas mycia aut. Ich wyjątkowa budowa jest idealnie dostosowana do tego zabiegu. Specjalistyczna kratka pozwala usunąć z gąbki/ściereczki/rękawicy drobny pył i inne zanieczyszczenia, które mogą zarysować delikatny lakier lub szkło podczas mycia. Każdy miłośnik motoryzacji oraz osoba zawodowo zajmująca się autami koniecznie powinna posiadać taki sprzęt, ponieważ jego stosowanie pozwala dokładnie, ale bezpiecznie czyścić pojazd.

W ofercie Auto Na Blask można znaleźć szeroki wybór wiader i separatorów oraz innych akcesoriów przydatnych podczas mycia auta. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu, a także znajomości polskiego rynku akcesoriów detailingowych wybraliśmy najlepsze modele w różnych przedziałach cenowych.

Posiadamy propozycje nie tylko dla profesjonalistów, ale też osób dopiero zaczynających swoją przygodę z zaawansowaną pielęgnacją auta. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są doceniane przez setki użytkowników.

Wiadro z separatorem

Wiadro z separatorem jest pozornie prozaicznym akcesorium, ale odgrywa ogromną rolę podczas mycia auta. Przy zmywaniu brudu z karoserii na gąbce czy rękawicy mogą zbierać się ostry pył, opiłki z klocków hamulcowych oraz inne niebezpieczne drobinki. Gdy po zmoczeniu przylepią się do materiału, można przez nie przypadkowo zrobić koliste zarysowania. Jest to szczególnie niepożądane w przypadku delikatnych lakierów i karoserii niezabezpieczonych żadnymi powłokami.

Korzystając z wiadra z separatorem ma się pewność, że dokładnie, a do tego bezpiecznie oczyści się auto. Przy tym kratka pozwala łatwiej oddzielić zanieczyszczenia od ściereczki czy gąbki, dzięki czemu można rzadziej wymieniać wodę potrzebną do mycia. W ten sposób cały proces przebiega szybciej. To bardzo wygodne udogodnienie, które powinno znajdować się w każdym garażu, nie wspominając o myjniach samochodowych czy salonach detailingowych.

Wiadra i separatory do mycia samochodu

Wiadra i separatory do mycia samochodu dostępne w naszej ofercie są produktami od znanych producentów, dlatego wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Zostały wyprodukowane z dobrych gatunkowo materiałów, więc są idealnie dostosowane do pełnionej funkcji. Przy tym wykazują dużą odporność i wytrzymałość na rozmaite środki chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Niektóre są dodatkowo opisane, tak by łatwiej można było rozróżnić pojemniki z wodą do płukania oraz mycia.

Posiadamy modele w kilku wymiarach oraz pojemnościach, nawet do 20l. Oprócz wiader i separatorów do mycia samochodu oferujemy także uchwyty na wąż zapobiegające jego zawijaniu się pod koła pojazdu, specjalne nakładki do płukania gąbek i futer polerskich oraz hermetyczne pokrywki. Zastanawiasz się, który produkt wybrać? A może chciałbyś uzyskać nieco więcej informacji odnośnie do danego artykułu? Skontaktuj się z nami! Doświadczony zespół Auto Na Blask z pewnością Ci pomoże!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com