Do skór

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Szczotki do skór

Szczotki do skór są akcesoriami dedykowanymi do czyszczenia skórzanych elementów w kabinie samochodu. Mają odpowiednie włosie, które pozwala skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia bez ryzyka uszkodzenia delikatnej nawierzchni. Szczotkowanie jest bardzo ważnym elementem pielęgnacji, ale warto wybierać jedynie profesjonalne narzędzia. W przeciwnym razie można wyraźnie pogorszyć kondycję podłoża.

Posiadamy szeroką ofertę szczotek do skór od najlepszych marek, specjalizujących się w produkcji akcesoriów i kosmetyków do pielęgnacji tego naturalnego materiału. Produkty od m.in. Gliptone, Sibelium czy Colourlock spełniają oczekiwania najbardziej wymagających fachowców i są powszechnie wykorzystywane w renomowanych studiach detailingowych. Pod każdym względem zostały tak zaprojektowane, by były możliwie najbardziej funkcjonalne, praktyczne i ergonomiczne.

Szczotki do tapicerki skórzanej

Szczotki do tapicerki skórzanej dostępne w naszym asortymencie świetnie leżą w dłoni – nie wyślizgują się, mają odpowiedni kształt i idealną wielkość. Dzięki temu praca z nimi jest o wiele przyjemniejsza. Do tego zadbaliśmy o to, by każdy mógł wybrać odpowiedni wariant, o właściwym włosiu. Proponujemy delikatniejsze, a także twardsze warianty, które idealnie sprawdzą się w przypadku grubej skóry.

W naszej kolekcji uwzględniliśmy różne rodzaje szczotek do tapicerki skórzanej, z naturalnym i syntetycznym włosiem, w tym również specjalne nakładki do maszyn polerskich i wkrętarek. Z ich pomocą da się błyskawicznie doczyścić nawet mocno zabrudzone czy wręcz przebarwione fotele (np. od jeansów, soku owocowego, trawy). Ponieważ są odporne na intensywne użytkowanie, jak najbardziej sprawdzą się także w profesjonalnych studiach, myjniach, warsztatach itp.

Dobrze dobrana szczotka do tapicerki skórzanej pozwala szybko odświeżyć tapicerkę, w pełni wykorzystując właściwości stosowanych kosmetyków. Dzięki niej można zużywać ich mniej, a cały proces trwa krócej i nie musi być tak intensywny, co ma pozytywny wpływ na kondycję skóry.

Szczoteczki do czyszczenia skóry

Wybraliśmy również mniejsze, delikatniejsze szczoteczki do czyszczenia skóry, idealne przy cieńszej tapicerce, wymagającej specjalnego traktowania. Chociaż mają miękkie włosie, nie odkształcają się i skutecznie pozwalają usunąć wszystkie zabrudzenia. Przez długi czas zachowują swoje właściwości, dlatego ich zakup jest inwestycją na lata.

W naszym sklepie zaopatrują się fachowcy, ale też hobbyści i amatorzy. Masz kłopot z wyborem odpowiedniej szczoteczki do czyszczenia skóry? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć idealne akcesorium. Odpowiemy na pytania oraz podpowiemy, jakie kosmetyki pozwolą Ci uzyskać najlepsze efekty. U nas znajdziesz każdy potrzebny produkt, dlatego dostaniesz wszystko w jednym zamówieniu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szczotek do skór. Dbaj o tapicerkę samochodową jak profesjonalista, wykorzystując dedykowane akcesoria. Ciesz się czystą, pachnącą, wypielęgnowaną skórą w aucie!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.