Szczotki

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Szczotki samochodowe

Szczotki samochodowe są niezwykle przydatnymi akcesoriami. Można stosować je m.in. do czyszczenia tapicerki (materiałowej i skórzanej), mycia felg oraz zmiatania śniegu. Muszą być odpowiednio przystosowane do wybranych powierzchni, dlatego należy wybierać jedynie profesjonalne modele autodetailingowe. Powinny być nie tylko odpowiednio delikatne, ale też muszą wykazywać odporność na środki chemiczne.

W ofercie Auto Na Blask można znaleźć szeroki wybór różnorodnych szczotek samochodowych, wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Kompletując nasz asortyment wyselekcjonowaliśmy najlepsze i najpopularniejsze produkty dostępne na polskim rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości branży byliśmy w stanie wybrać najciekawsze propozycje w różnych przedziałach cenowych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy modele odpowiednie zarówno dla początkujących fanów detailingu, jak i profesjonalistów zawodowo zajmujących się pielęgnacją aut.

Szczotka samochodowa

Szczotka samochodowa musi być przede wszystkim przystosowana do powierzchni, którą ma czyścić. W naszej ofercie znajdziesz modele dedykowane do tapicerki materiałowej, skóry, plastiku, szkła, metalu, a także lakieru. Posiadamy warianty do użytku ręcznego, ale też nakładki na polerki czy wiertarki. Mają najróżniejsze kształty, w tym dostosowane do tego,  by dotrzeć w trudnodostępne miejsca, jak np. progi czy zamki. Proponujemy modele wykonane z tworzyw sztucznych, naturalnego włosia, mikrofibry, wełny czy miedzi.

Z pomocą odpowiednio dobranej szczotki samochodowej da się szybko, wygodnie i skutecznie usunąć nawet bardzo uporczywe zabrudzenia. Przy tym ma się pewność, że nie uszkodzi się żadnej części pojazdu. Wiele elementów auta jest wyjątkowo kłopotliwych, jeśli chodzi o czyszczenie. Szczególnie trudne w myciu są np. felgi. Dzięki produktom z naszej oferty można błyskawicznie przywrócić im idealną czystość i blask.

Szczotka do czyszczenia auta

Szczotka do czyszczenia auta jest wyjątkowo przydatnym akcesorium, dlatego warto posiadać w swoich zbiorach przynajmniej kilka typów. Niezwykle ułatwiają i usprawniają podstawowe zabiegi, dlatego opłaca się w nie zainwestować. Są wykorzystywane nie tylko przez pasjonatów dbałości o samochody czy profesjonalnych autodetailierów. Każdy kierowca powinien posiadać przynajmniej szczotkę do zmiatania śniegu z szyb i dachu – za niedopilnowanie tego obowiązku można przecież dostać mandat. Modele do czyszczenia felg czy tapicerki również cieszą się dużą popularnością, ponieważ dzięki nim można błyskawicznie osiągnąć zadowalające efekty.

Nie wiesz którą szczotkę do czyszczenia auta wybrać? Zespół Auto Na Blask tworzą doświadczeni pasjonaci motoryzacji, dlatego z przyjemnością Ci doradzimy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także pomożemy Ci dobrać idealny model. Skontaktuj się z nami!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.