Pędzelki

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Pędzelki detailingowe

Pędzelki detailingowe są niezwykle przydatne podczas czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. felg, klamek, grilli czy zagłębień i szwów tapicerki. Z ich pomocą można profesjonalnie zadbać o elementy na zewnątrz, a także wewnątrz pojazdu. Pozwalają łatwo usunąć kurz i pył oraz równomiernie rozprowadzić środki czyszczące.

Doskonale sprawdzają się także do aplikacji preparatów pielęgnacyjnych czy konserwujących, ponieważ pomagają precyzyjnie zadbać o detale oraz miejsca, do których nie da się dotrzeć korzystając ze zwykłej ściereczki czy aplikatora.

W ofercie Auto Na Blask można znaleźć szeroki wybór najróżniejszych pędzelków detailingowych. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których dbałość o samochody jest prawdziwą życiową pasją.

Z tego względu uważnie selekcjonujemy wyłącznie najlepsze jakościowo artykuły od znanych polskich i zagranicznych marek. Posiadamy propozycje w różnych przedziałach cenowych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – fachowiec z branży, hobbysta, a nawet początkujący amator.

Pędzle do detailingu

Pędzle do detailingu muszą być wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne a także oddziaływanie środków chemicznych. Do tego powinny być tak zaprojektowane, by były jak najbardziej poręczne, ponieważ są wykorzystywane do precyzyjnych prac.

Pędzelki nie mogą się wyślizgiwać z rąk ani powodować dyskomfortu podczas dłuższego trzymania.

Co więcej, ich włosie (naturalne lub syntetyczne) musi być całkowicie bezpieczne dla czyszczonych powierzchni – w przeciwnym razie może tworzyć mikrozarysowania, np. na lakierze. Wybierając artykuły z naszej oferty masz pewność, że będą skuteczne i użyteczne, a praca nimi będzie o wiele przyjemniejsza.

Posiadamy wiele odmian pędzli do detailingu, o różnych wymiarach i kształtach. Wśród nich można znaleźć zarówno większe modele, jak i drobne warianty, które pozwalają dotrzeć do najbardziej wąskich zakamarków.

Doskonale sprawdzają się podczas podstawowych oraz specjalistycznych zabiegów detailingowych. Oferujemy pojedyncze sztuki i opłacalne zestawy, składające się z kilku różnych modeli.

Szczoteczki detailingowe

Szczoteczki detailingowe mogą być wykorzystywane do czyszczenia tapicerki, a także innych zadań specjalnych. W Auto Na Blask dostępne są modele z naturalnym oraz syntetycznym włosiem o różnej twardości i grubości.

Oferujemy także specjalistyczne warianty, m.in. z nylonu, szczeciny dzika czy miedzi. Wykorzystywane zgodnie z zastosowaniem nie gubią włosków, przez długi czas zachowując swój wygląd oraz właściwości.

Poza pędzelkami i szczoteczkami detailingowymi oferujemy jeszcze patyczki z gąbeczkami oraz inne akcesoria, które są dla nich świetnym uzupełnieniem. Wybraliśmy akcesoria spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców i pasjonatów-perfekcjonistów.

Doskonale je znamy, bo sami z nich korzystamy. Masz jakieś pytania? A może potrzebujesz profesjonalnej porady? Nasz doświadczony zespół chętnie służy pomocą. Zapoznaj się z naszą ofertą, by znaleźć idealne akcesoria detailingowe!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.