Opryskiwacze

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Opryskiwacze

Opryskiwacze pomagają szybko i równomiernie pokryć samochód środkiem czyszczącym, dzięki czemu proces mycia wstępnego lub zasadniczego przebiega znacznie szybciej. Wykorzystuje się je również do nakładania m.in. środków piorących, ale też rozpuszczalników czy odtłuszczaczy (które pozwalają przygotować karoserię do dalszych zabiegów detailingowych, np. nakładania powłok ceramicznych).

W ofercie Auto Na Blask dostępne są rozmaite modele opryskiwaczy – ręczne, a także ciśnieniowe. Wyselekcjonowaliśmy artykuły od najlepszych polskich i zagranicznych marek. Są niezwykle funkcjonalne, a także wytrzymałe. Posiadamy modele odporne na silnie kwasowe lub zasadowe środki chemiczne, dlatego doskonale sprawdzają się przy nakładaniu rozpuszczalników i innych agresywniejszych preparatów.

 

Proponujemy opryskiwacze idealne dla profesjonalistów z salonów detailingowych, myjni, warsztatów itp., a także dla pasjonatów pracujących we własnym, prywatnym garażu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W razie potrzeby nasza doświadczona obsługa służy pomocą i podpowie, który wariant będzie najlepszy w danym przypadku.

Opryskiwacze ciśnieniowe

Opryskiwacze ciśnieniowe dostępne w naszej ofercie doskonale znoszą nawet częste użytkowanie. Są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych o dużej odporności chemicznej i mechanicznej. Posiadają metalowe elementy (zawory, dysze itp.) dzięki czemu wykazują długą żywotność. Proponujemy modele o pojemności od 1,5 do 10 litrów (do zakładania na plecy).

Wśród wybranych przed nas opryskiwaczy ciśnieniowych można znaleźć modele w różnych cenach. Wybrane warianty pozwalają dostosowywać siłę oraz rodzaj strumienia, dzięki czemu sprawdzają się przy pokrywaniu dużych powierzchni, jak i precyzyjnym czyszczeniu trudnodostępnych zakamarków. Do tego posiadają również specjalne udogodnienia, np. blokady ułatwiające długą pracę.

Dodatkowo posiadamy części wymienne do opryskiwaczy ciśnieniowych, np. filtry. W naszej ofercie dostępne są również preparaty, które najlepiej współpracują z konkretnymi modelami. Nasza doświadczona obsługa chętnie pomaga je dobrać.

Pianownice ciśnieniowe

Pianownice ciśnieniowe pozwalają w kilka chwil pokryć cały pojazd pianą aktywną lub szamponem. Są wykorzystywane do mycia wstępnego, prania tapicerki itp. Sprawiają, że płyn zmienia swój stan skupienia i przyjmuje formułę, która znacznie ułatwia mycie pojazdu. Sztywna, gęsta piana dłużej utrzymuje się na powierzchni, dlatego ma szansę lepiej spenetrować i rozpuścić zabrudzenia.

Oferujemy szeroki wybór pianownic ciśnieniowych, które mogą być wykorzystywane przez profesjonalistów lub amatorów. Wybraliśmy kilka modeli ręcznych oraz do zakładania na plecy, z pojemnikami od 2 do 10 litrów. Są poręczne, wygodne i niezwykle praktyczne.

Ciekawą opcją jest też akcesorium 2w1, czyli opryskiwacz-pianownica. Wystarczy przełożyć kilka części, by sprzęt zmienił swój sposób działania oraz zastosowanie.

Niezależnie od tego, czy uzupełniasz wyposażenie salonu/myjni/warsztatu, czy jedynie starasz się jak najlepiej dbać o swój prywatny samochód – w Auto Na Blask znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź nasze opryskiwacze i pianownice ciśnieniowe, by wybrać idealne akcesorium. Masz jakieś pytania lub nie możesz się zdecydować, który produkt będzie najlepszy? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością Ci pomożemy!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.