Atomizery, Butelki

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Butelki z atomizerem

Butelki z atomizerem są regularnie wykorzystywane podczas różnych prac przy samochodzie. Pozwalają wygodnie aplikować środki czyszczące, pielęgnacyjne oraz konserwujące. Wiele popularnych środków ma formę koncentratu do rozrabiania z wodą lub jest sprzedawanych w baniakach o dużym litrażu. Przelewając roztwór lub preparat do bardziej poręcznego opakowania można o wiele łatwiej go rozprowadzać na wybranej powierzchni.

W ofercie Auto Na Blask znajdziesz szeroki wybór butelek z atomizerem, a także ręcznych pianownic, kubeczków z podziałką, kraników i innych akcesoriów. Uważnie selekcjonujemy produkty do naszego asortymentu, wybierając jedynie najlepsze artykuły od znanych marek.

Wszystkie z nich są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dlatego są wytrzymałe i przez długi czas sprawdzają się bez zarzutu. Z powodzeniem są wykorzystywane przez pasjonatów detailingu, a także profesjonalistów z branży motoryzacyjnej.

Atomizer do butelki

Atomizer do butelki jest jednym z elementów, który najczęściej się psuje przy intensywnym użytkowaniu różnych preparatów. Kiedy przestanie działać, nie trzeba wymieniać całego opakowania – wystarczy zamienić tylko tę część. Kosztuje niewiele, a do tego może w jeszcze lepszy sposób rozpylać płyn.

Jako doświadczeni specjaliści wybieramy do naszej oferty wyłącznie najlepsze jakościowo artykuły. Dostępne u nas atomizery do butelek są poręczne, odporne na chemię, a także wyjątkowo wytrzymałe. Świetnie znoszą nawet intensywne użytkowanie, dlatego mogą być wykorzystywane przez fachowców.

Niektóre produkty do spryskiwania są też sprzedawane bez końcówki – mają tylko zabezpieczającą nakrętkę. Wtedy z pomocą atomizera do butelki można od razu przystosować je do użytku. W naszej ofercie dostępne są też inne nakładki, m.in. pianujące, z kranikiem czy tworzące cienki strumień. Dzięki nim da się w najlepszy możliwy sposób aplikować preparaty detailingowe, tak by dawały optymalne efekty.

Butelki do detailingu

Butelki do detailingu przede wszystkim powinny być funkcjonalne i wytrzymałe. Ponieważ wlewa się do nich rożne środki chemiczne, muszą być odporne na ich działanie. Do tego dobrze, by były poręczne i umożliwiały pewny chwyt.

Bardzo ważną kwestią jest też ich wygląd – pewne płyny trzeba przechowywać w nieprzezroczystych opakowaniach, inne zaś jak najbardziej można przelewać do przejrzystych (by np. kontrolować ich poziom).

Proponujemy wiele rodzajów butelek do detailingu, w różnych przedziałach cenowych. Większość z nich da się odpowiednio opisać na specjalnie przygotowanych etykietach, co pomaga uniknąć pomyłki. Posiadamy również estetyczne modele, które dobrze się prezentują, przez co pozwalają zachować porządek w garażu czy warsztacie.

Nie wiesz, którą butelkę z atomizerem lub inną końcówką wybrać? Skontaktuj się z nami! Nasza doświadczona obsługa chętnie odpowiada na pytania oraz podpowiada, która opcja najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji. Zapoznaj się z naszą ofertą, by skompletować potrzebne akcesoria!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com