Do opon

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Aplikatory do opon

Aplikatory do opon to akcesoria idealnie przystosowane do tego, by z ich pomocą nakładać różne kosmetyki na strukturę ogumienia. Gąbeczki tego typu mają odpowiednią chłonność, a często także i kształt. Dzięki temu z ich pomocą z łatwością można nanosić dressingi, woski, politury itp. Regularnie dbając o stan opon można na dłużej zachować ich świetną kondycję oraz piękny wygląd. Zaniedbane ogumienie psuje efekt nawet w przypadku najlepiej wypielęgnowanego samochodu. Z tego względu koniecznie trzeba pamiętać o tym elemencie pojazdu. Tym bardziej, że opony każdego dnia są wyjątkowo eksploatowane i wymagają nieco większej uwagi.

Produkty dostępne w ofercie Auto Na Blask są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Posiadamy bardzo zróżnicowane modele. Proponujemy artykuły od znanych producentów, doceniane przez pasjonatów motoryzacji oraz profesjonalnych autodetailierów. Wśród wyselekcjonowanych przez nas aplikatorów do opon można znaleźć propozycje w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy wybierze coś dla siebie.

Aplikator do opon

Aplikator do opon powinien mieć specjalną fakturę, tak by nabierał odpowiednią ilość produktu i równomiernie go rozprowadzał. Przy tym musi mieć wygodny kształt, który dopasuje się do ręki oraz zagłębień bieżnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dogłębnej analizie rynku byliśmy w stanie wybrać najlepsze produkty w różnych przedziałach cenowych. Są wygodne w użytku, skuteczne, a przy tym wytrzymałe.

Wiele preparatów da się nałożyć z użyciem zwykłej ściereczki czy gąbki, ale korzystając z profesjonalnego aplikatora do opon od razu można zauważyć wyraźną różnicę. Cały proces jest szybszy, łatwiejszy i przyjemniejszy. W ten sposób zużywa się też mniej kosmetyków, ponieważ nie są wchłaniane w głąb aplikatora oraz zostają równomiernie rozprowadzone na powierzchni ogumienia. Szczególnie popularne są oferowane przez nas specjalnie wyprofilowane modele, które doskonale sprawdzają się nawet w przypadku opon o niskim profilu.

Zestaw aplikatorów do opon

Zestaw aplikatorów do opon to propozycja dla prawdziwych perfekcjonistów. Proponujemy komplety zawierające gąbeczki o różnej twardości i kształtach, które stosuje się również do polerowania oraz renowacji. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających detailierów. Można z powodzeniem wykorzystywać je w profesjonalnych salonach i studiach, a także warsztatach czy myjniach. Wśród naszych zestawów aplikatorów do opon można także znaleźć propozycje dla mniej zaawansowanych miłośników motoryzacji, którzy chcą po prostu mieć w swoim garażu zapas gąbeczek.

Nie wiesz co wybrać? A może masz jakieś pytania? Zespół Auto Na Blask tworzą prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści, dlatego z przyjemnością Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz od nasz specjalistyczne porady oraz wszystkie niezbędne informacje!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.