Do opon

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Aplikatory do opon

Aplikatory do opon to akcesoria idealnie przystosowane do tego, by z ich pomocą nakładać różne kosmetyki na strukturę ogumienia. Gąbeczki tego typu mają odpowiednią chłonność, a często także i kształt. Dzięki temu z ich pomocą z łatwością można nanosić dressingi, woski, politury itp. Regularnie dbając o stan opon można na dłużej zachować ich świetną kondycję oraz piękny wygląd. Zaniedbane ogumienie psuje efekt nawet w przypadku najlepiej wypielęgnowanego samochodu. Z tego względu koniecznie trzeba pamiętać o tym elemencie pojazdu. Tym bardziej, że opony każdego dnia są wyjątkowo eksploatowane i wymagają nieco większej uwagi.

Produkty dostępne w ofercie Auto Na Blask są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Posiadamy bardzo zróżnicowane modele. Proponujemy artykuły od znanych producentów, doceniane przez pasjonatów motoryzacji oraz profesjonalnych autodetailierów. Wśród wyselekcjonowanych przez nas aplikatorów do opon można znaleźć propozycje w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy wybierze coś dla siebie.

Aplikator do opon

Aplikator do opon powinien mieć specjalną fakturę, tak by nabierał odpowiednią ilość produktu i równomiernie go rozprowadzał. Przy tym musi mieć wygodny kształt, który dopasuje się do ręki oraz zagłębień bieżnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dogłębnej analizie rynku byliśmy w stanie wybrać najlepsze produkty w różnych przedziałach cenowych. Są wygodne w użytku, skuteczne, a przy tym wytrzymałe.

Wiele preparatów da się nałożyć z użyciem zwykłej ściereczki czy gąbki, ale korzystając z profesjonalnego aplikatora do opon od razu można zauważyć wyraźną różnicę. Cały proces jest szybszy, łatwiejszy i przyjemniejszy. W ten sposób zużywa się też mniej kosmetyków, ponieważ nie są wchłaniane w głąb aplikatora oraz zostają równomiernie rozprowadzone na powierzchni ogumienia. Szczególnie popularne są oferowane przez nas specjalnie wyprofilowane modele, które doskonale sprawdzają się nawet w przypadku opon o niskim profilu.

Zestaw aplikatorów do opon

Zestaw aplikatorów do opon to propozycja dla prawdziwych perfekcjonistów. Proponujemy komplety zawierające gąbeczki o różnej twardości i kształtach, które stosuje się również do polerowania oraz renowacji. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających detailierów. Można z powodzeniem wykorzystywać je w profesjonalnych salonach i studiach, a także warsztatach czy myjniach. Wśród naszych zestawów aplikatorów do opon można także znaleźć propozycje dla mniej zaawansowanych miłośników motoryzacji, którzy chcą po prostu mieć w swoim garażu zapas gąbeczek.

Nie wiesz co wybrać? A może masz jakieś pytania? Zespół Auto Na Blask tworzą prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści, dlatego z przyjemnością Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz od nasz specjalistyczne porady oraz wszystkie niezbędne informacje!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com