Aplikatory

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Aplikatory

Aplikatory to profesjonalne akcesoria, które ułatwiają nakładanie określonych specyfików w wybrane miejsca. Chociaż wiele kosmetyków samochodowych można z powodzeniem nanieść za pomocą zwykłej ściereczki czy gąbeczki, oferowane przez nas produkty są idealnie do tego przystosowane. Doskonale współpracują z konsystencją preparatu, błyskawicznie go rozprowadzają, dozują jego odpowiednią ilość itp. Warto wykorzystywać je do dressingów, wosków, powłok oraz innych preparatów.

W ofercie Auto Na Blask można znaleźć szeroki wybór profesjonalnych aplikatorów, dedykowanych do najróżniejszych środków i zabiegów. Są wykonane z materiałów najlepszej jakości, o odpowiednich właściwościach, idealnych do pełnionego zadania. Niektóre mają też specjalny kształt, jak np. gąbeczki do opon czy trudnodostępnych miejsc.

Umożliwiają wygodne nakładanie preparatu, a także odpowiednie wypracowanie go na powierzchni. Posiadamy szeroki wybór artykułów od różnych producentów oraz nasze autorskie propozycje. Starannie przygotowaliśmy nasz asortyment, tak by każdy znalazł coś dla siebie, w swoim przedziale cenowym.

Aplikatory polerskie

Aplikatory polerskie są specjalną odmianą, przystosowaną do tego trudnego zabiegu. W Auto Na Blask wybraliśmy rozmaite pady, które są niezwykle wygodne w użytku. Mają ergonomiczne kształty i przyjemną fakturę. Nie wchłaniają preparatów, tylko równomiernie je rozprowadzają. Stosowanie ich jest także znacznie bezpieczniejsze dla lakieru niż stosowanie zwyczajnych ściereczek czy gąbeczek.

Każdy z oferowanych przez nas aplikatorów polerskich jest wykonany z materiału najwyższej jakości. Dzięki temu nie tylko świetnie się sprawdzają podczas zabiegu, ale można z nich korzystać przez długi czas. Wykazują wysoką wytrzymałość i odporność na środki chemiczne. Z łatwością da się utrzymać je w czystości, dlatego jak najbardziej nadają się do wielokrotnego użytku. Doskonale wykorzystuje się je do ręcznego polerowania za pomocą mleczek czy past. Z powodzeniem można nakładać nimi także woski i dressingi.

Aplikatory do polerowania szyb

Aplikatory po polerowania szyb dostępne w naszej ofercie są idealnie przystosowane do tego, by skutecznie, ale delikatnie rozprowadzać pastę na szklanej powierzchni. Gwarantują odpowiedni nacisk, dzięki czemu minimalizują ryzyko powstawania wgłębień czy tzw. efektu soczewki. Z ich pomocą można szybko i wygodnie usunąć wszystkie niedoskonałości oraz mikrozarysowania, odświeżając wygląd szyb. Gwarantują zachwycające efekty, przywracając oknom gładkość oraz piękny blask.

Jeśli nie wiesz, który z aplikatorów do polerowania szyb wybrać, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt, w zależności od tego, co chcesz nakładać i gdzie. Zespół Auto Na Blask tworzą doświadczeni specjaliści, którzy z prawdziwą pasją pochodzą do swojej pracy. Z przyjemnością współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale też firmami. Napisz lub zadzwoń do nas, by uzyskać profesjonalną poradę!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.